Молодий український музикант, учасник «Голосу країни 11» Denis Kalytovskyi презентує першу відеороботу на україномовний трек «Знай».

У кліпі показана історія становлення справжнього кохання. Головними героїнями роботи стали популярні українські акторки Катерина Молчанова (заслужена артистка України) та Дарія Плахтій (володарка нагороди «Золота дзиґа» в номінації найкраща головна роль).

«Я виступаю у цьому кліпі оповідачем. Любов до героїні відеороботи прийшла несподівано, там, де вона цього навіть не очікувала, як і часто буває у житті. І я хочу, щоб глядач зрозумів головний меседж: завжди слухайте своє серце, воно ніколи не підкаже поганого. І якщо в житті щось не подобається – треба не боятися змін, оточувати себе людьми, з якими тобі комфортно, з якими ти живеш на повну. Пам’ятайте, що любов – це вище за все», — прокоментував Denis Kalytovskyi.

За сюжетом дівчина (Дарія Плахтій) працює моделлю і вперше прийшла на студійну фотосесію до фотографа (Катерина Молчанова). Їхня зустріч змінила власне сприйняття світу та ставлення до кохання.

Кліп знятий у співпраці з DIVERGENT AGENCY, які популярні своїми колабораціями з Jerry Heil та Mointain Breeze. Режисерками виступили Валерія Фадєєва та Катерина Дема.

Denis Kalytovskyi (Денис Калитовський) — фіналіст «Голосу країни-11» в команді Тіни Кароль. За останні 2 роки випустив кілька успішних  міжнародних колаборацій на великих європейських лейблах (Soave, BIP Records). Авторська колаборація Outta Control разом з бельгійським діджеєм Thierry von der Warth наразі налічує понад 6 мільйонів прослуховувань на Spotify.

Його альбом каверів Bedroom Covers Vol 1 вже встиг зібрати майже 7,5 млн прослуховувань на платформі.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар