Гурт KAZKA не знижує темпи творчості й продовжує тішити фанів захопливими прем’єрами. Цього разу йдеться про кліп на пісню «Автовідповідач», що увійшла до нового альбому KAZKA SVIT,  Vol. 1.  Режисером виступив Антон Штука, а оператором – Ілля Михайлусь.

Відео знято в найкращих традиціях роуд-муві: тут є і ретро автівка, і дивні попутники, і дорожні пейзажі, і неочікувані сюжетні повороти, і навіть містика. Загалом це історія про болісне розставання, від якого хочеться втекти, але, попри відстань, чомусь не вдається. До речі, екранним коханим Саші Заріцької став її партнер за проєктом «Танці з зірками» Юрій Мєшков, який під час зйомок мужньо пройшов чимало випробувань, зокрема телефонними дротами і багажником.

«Можна безкінечно розповідати про відео, але впевнена, що краще один раз побачити, аби цілковито зануритися в особливу атмосферу, яку ми із командою створили. Наше короткометражне роуд-муві – це своєрідне зізнання. Зізнання у тому, що часом кожна людина робить крок назад та пускає минуле у своє життя. Ми приймаємо рішення, даємо собі обіцянки, але, залишившись наодинці, дозволяємо собі слабкість та даємо волю емоціям», – коментує Олександра Заріцька.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар