Українська співачка Аліна Гросу та епатажний блогер Олег Машуковський презентували провокаційну пісню «Роттердам».

— Це хукова пісня, — зазначає Аліна Гросу. — Оскільки я люблю експериментувати та іноді робити якусь провокацію, у моєму репертуарі є подібні пісні. Ця композиція дала мені можливість випробувати себе на міцність, дізнатися, наскільки я буду в цьому образі органічно виглядати. Я завжди  дивлюся на пісні та музичну творчість зі сторони акторства. Мені цікаво перевтілюватись та бути різною.

Ініціатором дуету стала сама Аліна.

— Трек «Роттердам» дуже шукав другого виконавця, тому що я не відчувала, що вона сольна, — зазначає співачка. — Я правильніша, ніж мають бути два виконавці для цієї пісні. Інших варіантів, крім Олега Машуковського, я навіть не розглядала. Ми як інь та ян, він доповнює своїм екстравагантним стилем, образом та внутрішнім світом.

За словами відомого блогера-мільйонника Олега Машуковського:

— Я не думаючи, одразу погодився. Адже це дует ні з ким іншим, і з Аліною Гросу. Ми познайомилися на одному із заходів, з першого дня знайомства порозумілися. Нам завжди легко і весело. До того ж, я був впевнений, що вийде крута, вдала пісня. Цей трек дуже підходить до мого репертуару. Прямої провокації у пісні немає, але вона завуальована. Я людина, досить-таки, провокаційна, тому закохався в цю пісню відразу. Це справжня молитва пристрасної ночі.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар