18 грудня Олег Скрипка у Львові відкриє етнофестиваль «Країна Мрій», повідомили організатори. Як відомо, 18, 19, 24-26 грудня 2021 року та 2, 7-9 січня 2022 у Ennio Event Square (вулиця Джерельна, 22) у Львові відбудеться Зимова Країна Мрій.
Брама Країни Мрій відкривається о 15:00.

На гостей чекає ялинка, Резиденція Святого Миколая, Різдвяна Шопка, вертепи, мистецькі майстерні та майстер класи, ярмарок, майданчик для дітей, традиційні танці, смачна етнічна їжа та гарячі напої і, обов’язково, багато музики.
Виступатимуть Воплі Відоплясова, Альона-Альона, Калуш, Аліна Паш, Dakh Daughters, Joryj Kloc, Хорея Козацька, Гайдамаки, Бурдон, Юрій Йосифович та Нова Автентика, Гордій Старух, Майстерня ЧГС, Пиріг Батіг, Lemko Bluegrass Band та Олег Скрипка з НАОНІ Оркестра.

2 червня Олег Скрипка та Воплі Відоплясова під час свого виступу презентуватиме на фестивалі пісню та кліп «Новий Рік». У цій пісні легенди українського року розповідають про святкування Нового року яке відбувалося мабуть у кожного, хоча б раз у житті. Кліп на пісню було знято на екзотичному та романтичому острові Кіпр за участі відомої української акторки Дарії Трегубової. Відео надихає, настрій підіймає та допомогає дивитися з оптимізмом у майбутнє та вже отримав попередньо схвальні відгуки від експертів музіндустрії.

Нагадаємо, вхід на етнофестиваль «Країна Мрій» є безкоштовним.
Квитки на концерти є в продажу. Повна програма за посиланням: bit.ly/krayina-mrij

Рубрики: Афіша

Залиште ваш коментар