У фіналі 21 сезону «Битви екстрасенсів» стало відоме ім’я переможниці. Глядачі зробили свій вибір і визначили найсильнішого екстрасенса 2021 року. Хто ж став переможницею 21 сезону ― Патрисія Перу, Жаля Алекперова чи Марія Тиха?

На Церемонії нагородження була визначена переможниця 21 сезону «Битви екстрасенсів». Кожна з фіналісток була гідна перемоги, але найкращою стала лише одна.

Найсильнішим екстрасенсом «Битви екстрасенсів»-21 стала Жаля Алекперова! Більшість телеглядачів віддали свій голос саме за неї, і Жаля стала переможницею 21-го сезону!

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«У першу чергу я хочу подякувати всій команді, яка працювала над цим сезоном, усім членам знімальної групи. Ви просто неймовірні! Я вдячна кожному, хто віддав за мене свій голос. Ваша підтримка подарувала мені крила. Звісно, я вдячна своїм рідним. Особливо моєму братові і татові. Хоча мені й довелося піти їм наперекір, я вдячна, що вони таки прийняли мій вибір», ― зі сльозами щастя сказала переможниця Жаля Алекперова.

Нагадаємо, Жаля ясновидицяст з Азербайджану. Сестра Хаяла Алекперова. Як і він, працює зі Святою Книгою ― Кораном. Бачить минуле, передбачає майбутнє, за допомогою молитов може змінювати долю людини. Коли Жаля була вагітна другою дитиною, у неї з’явився дар. Стосунки з чоловіком були напружені, тому був дуже великий ризик викидня. І в цей період вона побачила уві сні пророка Ібрагіма, який сказав їй, щоб вона не хвилювалась, адже її дитина народиться живою і здоровою, і дав їй дар допомагати людям. Атрибути для роботи: Коран, свічки, вода і вервиця; у роботі їй допомагає один з ісламських пророків ― Ібрагім.

Битва екстрасенсів 21 сезон. Випуск 13 від 19.12.2021

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар