Модель та художниця Анна Гомонова була запрошена на покази дизайнерів у рамках VIE FASHION WEEK. Це тиждень моди, який проходить в ОАЕ і у ньому беруть участь дизайнери з усього світу, де протягом чотирьох днів представляють свої колекції. Українка Анна Гомонова отримала більше 10 запрошень на участь у показах дизайнерів із різних країн (США, Пакистан, Україна, Індія та ін).

– Один із найяскравіших моїх образів на подіумі – це дуже красива весільна сукня з довгим шлейфом. Я відкривала показ. У мене було одночасно прекрасне та дуже важке плаття. Шлейф довгий і було достатньо нелегко у ньому рухатися. Я дуже гарно та гідно пройшлася у сукні, отримала безліч компліментів. Запам’яталась також робота і у індійського дизайнера – дуже екзотичні образи. – поділилася своїми враженнями від участі у показах Анна Гомонова.

Анна володарка 18 корон  та титулів міжнародних конкурсів краси. Модель вже не перший раз бере участь у міжнародних тижнях моди. А американський дизайнер Michael Lombard знову й знову запрошує Гомонову для участі у своїх показах.

– Ми дуже тепло зустріли один одного, він запросив мене вийти на його показі. По контракту, у день показу моделі можуть працювати тільки у нього, проте мені єдиній він дозволив у той самий день вийти в показах у декількох дизайнерів. Майкл відзначив, що я дуже професійна модель і впевнений у мені, що все встигну і не підведу. У той день я вийшла на подіум у чотирьох дизайнерів з п’яти, які представляли свої колекції! Коли моделей виставляли у потрібній послідовності перед виходом на подіум і хореограф запитав чи всі на місці, то був здивований, що я вже повністю одягнена для показу, хоча була на подіумі у дизайнера, що був перед цим. Я все встигла, нічого не зірвала, відпрацювала професійно і за це мені подякував Майкл. – поділилася моментами залаштунків Анна Гомонова.

Окрім роботи на подіумі Анна під час цієї подорожі встигла зробити фотосесію у пустелі. Модель змінила декілька стильних та сексуальних образів. У цій поїздці Анну супроводжувала її мама, модель вирішила поєднати роботу і декілька днів у сонячній країні. Гомонова відвідала міжнародну виставку Експо 2020, яка вразила своїми масштабами.

– Ми з мамою вирішили провести час активно і пішли на колесо огляду. Воно будувалося досить тривалий час в Дубаї і саме восени відбулося його відкриття. Це найбільше колесо огляду у світі. Вид з верху тамує подих. Обов’язковим до перегляду, у нашій культурній програмі, було найбільше водне шоу La Perle – вистава виглядає вражаюче. А на EXPO 2020 ми у першу чергу зайшли в український павільйон. – поділилася своїми враженнями про поїздку Анна.

Перебуваючи у ОАЕ Анна Гомонова отримала запрошення на наступні тижні моди у Парижі та Дубаї, а також декілька пропозицій по роботі зі світовими брендами.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Інформація та фото надані «Master Management 360»

Рубрики: Зірки Мода

Залиште ваш коментар