У столичному кінотеатрі «Планета кіно» (River Mall) відбувся допрем’єрний показ фільму «Матриця: Воскресіння» режисерки Лани Вачовскі. Першими один з найочікуваніших фільмів року переглянули українські журналісти, зірки та блогери. Зокрема, на прем’єрі були помічені гурт On I Ona, Анатолій Анатоліч, Ivan Navi, Соломія Вітвіцька, Слава Соломка та Саня Димов.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Матриця: Воскресіння» – довгоочікувана наступна частина улюбленої франшизи від режисерки-новаторки Лани Вачовскі. У новій стрічці возз’єднаються зірки попередніх фільмів, Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс, та виконають культові ролі Нео і Трініті, які зробили їх знаменитими! У стрічці ми повертаємось до світу з двома реальностями. Одна – це щоденне життя, інша ж існує за межами буденності. Реальність є фізичним чи ментальним конструктом? Щоб з’ясувати це та по-справжньому пізнати себе, містер Андерсон має знову вирішити, чи йти за білим кроликом.  І якщо Томас… Нео… засвоїв урок, то хіба що про те, що вибір, хоч це й ілюзія, – все ще єдиний шлях до виходу з Матриці або входу до неї. Звісно, Нео вже розуміє, що має зробити. Але він ще не знає, що Матриця – сильніша, більш захищена та небезпечна, ніж будь-коли раніше. Дежавю.

Цікаво, що «Матриця: Воскресіння» наповнена «пасхалками» до попередніх фільмів. Приміром, серед людей у натовпі в одному кадрі можна впізнати Джона Ґаєту, володаря премії «Оскар» у номінації за візуальні ефекти у фільмі «Матриця»,  та Кіма Лібрері, номінанта на премію «Оскар» за візуальні ефекти у фільмах «Матриця: Перезавантаження» і «Матриця: Революція»; очільницю Сан-Франциско Лондон Брід; актора Тома Гарді.

Окрім Кіану Рівза та Кері-Енн Мосс у фільмі знялись Ніл Патрік Гарріс, Пріянка Чопра та Джонатан Ґрофф.

Рубрики: Party Зірки Кіно

Залиште ваш коментар