Співачка, актриса й топова блогерка разом із коханим Олександром Волошиним повернулася з екзотичної поїздки до Танзанії. Про те, до чого потрібно бути готовим, підкорюючи найспекотніший континент, і чим такий нестандартний вибір може «порадувати», — далі в нашому матеріалі.

— Аню, чому поїхали саме в Танзанію?

— У нас було достатньо варіантів: Дубай, Туреччина, Єгипет, Мальдіви… На останніх, до речі, ми зупинилися й навіть оплатили тур за дуже вигідною ціною. Але за п’ять днів до вильоту нам повідомили, що обраний нами готель закривається та більше не приймає гостей. Єдиною цікавою для нас альтернативою стала Африка, а саме — Танзанія. Ми були заряджені пригодою: особисто я мріяла туди полетіти й насолодитися місцевим колоритом. Колись я була на Шрі-Ланці й тому уявляла, що отримаю приблизно схожу екзотику. Хотіла помилуватися краєвидом Кіліманджаро, подивитися на місцевих цікавих тварин, яких немає в нас; вдосталь наїстися тропічних фруктів, куплених на екзотичних місцевих базарах… Загалом, ми просто передчували це все!

— Що взяли з собою у валізі?

— Особисто я збиралася в дорогу за всіма негласними жіночими законами! Набрала повну валізу речей на всі випадки життя, багато нарядів, купальників, аби робити фото на кожному розі: мені здавалося, що більш естетичних локацій я ніколи в житті не знайду. (Усміхається).

А ось із незвичного — взяли з собою багато пігулок від малярії.

— Щось з ліків знадобилося?

— В останній день мене вжалила медуза, в обидві ноги. Було дуже боляче; мені здавалося, що живцем знімають шкіру.

— Як розважалися в дорозі?

— У дорозі ми пробули загалом 20 годин. Ми летіли бізнес-класом — зручні крісла, багато їжі… Пересадку робили в Дубаї, ось поки чекали на літак — я відірвалася по повній, там стільки світових брендів!

— Що брали в літак у довгий переліт?

— Класну м’яку подушку, книги, а також набралася сил і терпіння.

— Це перша спільна подорож з вашим коханим хлопцем Олександром?

— Ні, не перша, вперше ми разом були в Буковелі. Нам дуже подобається мандрувати разом.

— Які якості другої половинки виявилися найважливішими в подорожі?

— Він у мене просто найкращий! І всі його якості органічно поєднуються між собою. (Усміхається).

— Як розраховували бюджет мандрівки?

— Взяли трішки валюти, а так поїздку переважно оплачував Сашко (Олександр Волошин, блогер і бізнесмен. — Ред.). Насамперед ми потрапили в жахливий готель, гіду довелося терміново шукати для нас щось інше. Це були позапланові витрати!

А ще зіткнулися з тим, що там дуже дороге таксі; поїздка в один бік обходилася нам близько  $50-80. Плюс ми не чекали, що в кінці потрібно буде зробити тест на коронавірус, який коштує $80 (спойлер: він нам так ніде й не знадобився).

— Що можете розповісти про екскурсії? Їздили кудись?

— Чесно кажучи, я б узагалі не радила їхати відпочивати до Танзанії, бо є значно крутіші курорти. Ми були на сафарі; це дуже складна екскурсія, яка триває півдня. І ці півдня ти перебуваєш у джипі, де страшенно жарко! Ще ми вирушили до Старого міста; із цікавого там було тільки те, що ми побачили будинок, де мешкав Фредді Мерк’юрі.

— Можете зруйнувати якийсь відомий стереотип про місця, які відвідали?

— Не сподівайтеся побачити там якусь екзотику чи  незвичайних тварин. Якщо їхати до Танзанії — то треба мати при собі велику суму грошей і селитися у дорогий готель із чудовим сервісом. У нас це вийшло не з першого разу. «Первісна» танзанійська екзотика дуже специфічна!

— Що привезли на згадку з поїздки?

— Тарілки з червоного дерева і плетені сувеніри з бісеру. Нам вистачило спогадів!

Залиште ваш коментар