Зовсім скоро наші домівки наповняться ароматами новорічних страв, ялинки та святковим настроєм. У процесі підготовки в кожного виникає питання: «А як же святкувати?»

Зірки телеканалу ТЕТ розповіли про своє ідеальне свято Нового року та як будуть зустрічати його насправді.

Олексій Супрун та Сергій Щербаков, культові комедійні блогери українського ютубу, головні герої нового ситкому «Пригоди Бампера і Суса» на ТЕТ:

Олексій Супрун: «Новий рік мрії: у родинному колі під звуки вальсу хочеться зустріти Новий рік.

А насправді: ну а де? Вдома! Я у Суса вдома, він у мене. Ну, щоб не перетинатися»

Анастасія Дєрская, переможниця «Розсміши коміка», коментаторка нового романтичного шоу «Побачення без фільтрів» та «Богині шопінгу» на ТЕТ:

«В ідеалі — телефон розривається від пропозицій виступати на Новий рік за всі гроші світу, а мені все одно, бо я в Таїланді. Але на цей Новий рік ми з друзями поїдемо в Будапешт (що теж непогано)».

Валерія Мандзюк, стендап-комік, коментаторка нового романтичного шоу «Побачення без фільтрів» на ТЕТ:

«Я б дуже хотіла потрапити туди, де взагалі немає поняття “Новий рік”: немає гірлянд, ялинок, новорічної музики, цих светрів з оленями. Щоб Новий рік пройшов, я повернулася і така: “А шо такоє?”. Цей рік, сподіваюся, зустріну на корпоративі».

 

Андрій Рибак, учасник «Ліги сміху», коментатор нового романтичного шоу «Побачення без фільтрів» на ТЕТ:

«Мій Новий рік мрії — це таке святкування, крута вечірка, де все є: найдорожчі страви та подарунки, а я не вкидуюсь. Поки не знаю, як зустріну цього року. Є варіант або вдома, або не вдома».

Олександр Еллерт, комік, сценарист, коментатор нового романтичного шоу «Побачення без фільтрів» на ТЕТ:

«Або Японія, або в будь-якому іншому гарному місці, йде сніг, я їду на сноуборді, кричу і вітаю всіх з Новим роком. Раніше в мене з друзями була традиція: великою компанією протягом 5 років їздили кататися в Буковель, але тепер там на новорічні свята не випадає сніг, тому поки ще плануємо».

Наші мрії та реальність можуть не співпадати, але якщо сильно вірити та цього прагнути — все рано чи пізно здійсниться.

Нагадуємо, що у весняному сезоні ТЕТ на нас чекає 4 грандіозні прем’єри: вже відоме гумористичне шоу «Розсміши коміка», романтичне реаліті «Побачення без фільтрів», смішний бунтарський ситком «Пригоди Бампера і Суса» та 15 сезон українського сімейного ситкому «Одного разу під Полтавою». Більше на сайті ТЕТ.

Рубрики: Новий рік ТБ

Залиште ваш коментар