Вперше на українському телебаченні виходить серіал «Майстри сексу». В основі сюжету — реальні події, описані в бестселері Томаса Майєра «Майстри сексу: життя та часи Вільяма Мастерса та Вірджинії Джонсон, пари, яка навчила Америку кохати».

В серіалі йдеться про роботу вчених – доктора Вільяма Мастерса (актор Майкл Шин) та Вірджинії Джонсон (Ліззі Каплан), які вивчали сексуальні реакції людини. Багато в чому їхня діяльність стала початком сексуальної революції у США. І з перших кадрів на екрані цей серіал потрапив до десятки лідерів телеперегляду. Тому ми зібрали причини, які мають переконати вас переглянути «Майстрів сексу» на телеканалі «Київ».

Захоплюючий сюжет

Головний герой — лікар акушер-гінеколог Вільям Мастерс — це фактично реальний доктор Хаус, який жив і працював у США в 50-60-х роках і рухав вперед науку сексологію. Причому займався настільки специфічними дослідженнями він у пуританській Америці з усіма проблемами, що з цього випливали. Адже він фактично просив людей за гроші займатися сексом заради науки! Плюс у нього склалися дуже непрості стосунки з його помічницею Вірджинією Джонсон.

Можливість побувати у чужій спальні

До своїх піддослідних Вільям Мастерс приєднував безліч датчиків та записував їх фізіологічні показники під час сексу. І весь цей час спостерігав за ними через скло. Так що й телеглядач може спокійно, без сорому спостерігати за тим, що діється в чужих спальнях.

Дізнатись більше про секс

Наскільки потрібний секс людині? Що таке оргазм? Що відбувається у головному мозку під час сексу? На ці та багато інших питань відповіли завдяки своїм дослідженням Вільям Мастерс і Вірджинія Джонсон. Більше того, вся знімальна група, включаючи акторів, потім в інтерв’ю неодноразово зізнавалася, що під час зйомок серіалу дізналися багато нового і корисного для себе про секс. Так що, якщо ви хотіли запитати про щось, але соромилися, дивіться «Майстри сексу».

Яскраві персонажі

Естетичності цьому серіалу точно не займати. У «Майстрах сексу» показують 50-ті роки. Адже це період розквіту діоровського New look — мабуть, ніколи ще жінки не виглядали настільки сексуально в одязі. В одному з інтерв’ю Ліззі Каплан (Вірджинія Джонсон) розповіла, як носила під час зйомок панчохи та корсети, аби вжитися в образ.

Неповторний гумор

Серіал не позбавлений почуття гумору. Наприклад, гігантський фалоімітатор лікарі іронічно прозвали Уліссом.

Дивіться серіал «Майстри сексу» на телеканалі «Київ» з 1 січня 2022 року.

Рубрики: Серіал

Залиште ваш коментар