На честь виходу в прокат фільму «МАТРИЦЯ: ВОСКРЕСІННЯ» — наступної частини улюбленої франшизи від режисерки-новаторки Лани Вачовскі. одночасно в трьох кінотеатрах мережі «СІНЕМА СІТІ», в Києві, Одесі та Вінниці провели презентацію фільму.

Серед перших глядачів стрічки в Києві були: Павло Зібров, Римма Зюбіна, Тоня Матвієнко, Олег Панюта, Анна Мачух, Марина Кудерчук, Арам Арзуманян, Євген Капорін, Дар’я Трегубова, Софія Єгорова, Вікторія Махоян та україніські блогери.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Зустрічали гостей на червоних хідниках, і традиційно фотографували на тематичних фотоволах, пригощали Welcome drink — для повнолітніх гостей.

Dj mr.Sunny — в Києві, dj Vova Lavin — у Вінниці та dj Lex Leon — в Одесі, створювали атмосферу діджейськіми сетами: міксували найпопулярніші та найвпізнаваніші треки з фільмів «Матриця».

Ведуча Яна Мануйлова в Києві, вінницький ведучий Юрій Постовий та ведучий Вадим Сілін – в Одесі проводили бліц-вікторини на тему попередніх фільмів.

Фільм вже в прокаті та доступний у форматах 2D, 4DX; а у київському кінотеатрі «СІНЕМА СІТІ» (зал №1) можна дивитись зі звуком Dolby Atmos.

 

Рубрики: Party Кіно

Залиште ваш коментар