Вчора вся країна дізналась ім’я переможця другого сезону гіпершоу «МАСКА» на телеканалі «Україна». Улюблениця DZIDZIO меланхолійна Жирафа нарешті показала обличчя і шокувала всіх, адже під маскою приховувався популярний співак MELOVIN, який неодноразово в ефірах отримував романтичні пропозиції та щирі поцілунки від зіркового детектива. DZIDZIO поділився своїми враженнями і розповів, чи готовий познайомити маму з новим коханням.

Гранд-фінал шоу-детективу «МАСКА» став справжнім шоком для всіх, але найбільше, мабуть, здивувався зірковий детектив проєкту, мегапопулярний DZIDZIO, який неодноразово зізнавався у коханні Жирафі. Остання пропозиція до учасниці прозвучала в фіналі – артист запросив її до Португалії, знайомитись із мамою. А вже після розкриття MELOVIN дав відповідь:

«Рада бачити вас наживо! І тепер можу сказати: DZIDZIO, я готова летіти в Португалію! Гарно тепер дивитися на квіти у мене вдома!» – з усмішкою прокоментував MELOVIN в ефірі шоу «МАСКА».

А от сам детектив сказати нічого не зміг, здавалось, у нього просто відібрало дар мови. Натомість колега артиста, співачка Оля Полякова вирішила допомогти DZIDZIO: «Підійди до нього, треба відповідати за базар! Нічого страшного, ти ж європеєць – для Португалії це нормально. Мама буде в захваті! Аааа».

В ефірі DZIDZIO зміг видавити з себе лише кілька слів до артиста під маскою: «Капець, ну ти зіграв! Але в Португалію їде маска, тільки Жирафа! Він – ні! Оце я облажався!» Вже пізніше, дещо отямившись від такого повороту, зірковий детектив вийшов до журналістів каналу «Україна» і розповів про свої враження:

«МАСКА» – повний камінг-аут! Що твориться? Але це «МАСКА», це казка! Хто б міг подумати? Я вже купив квитки на літак до Португалії! Полякова полетить! Все, тему закрили! – прокоментував DZIDZIO за лаштунками каналу «Україна». – Як же закрутили! Хто ж то так сценарій написав, що мені тепер ще тиждень обдуреним ходити – очі в підлогу, не можу і слова видавити».

Дивіться гіпершоу «МАСКА» на каналі «Україна».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар