Напередодні Нового року у Будинку офіцерів (Київ, вул. М. Грушевського, 30/1) прем’єра шоу для усієї родини — «Холодне серце – 2»! Це неймовірна довгоочікувана прем’єра від творців шоу «Холодне серце».

Розігруємо 7 пар квитків на 11.00 29 січня! Конкурс на нашій сторінці у ФБ — переходьте та беріть участь.

Сестри Хельга, Ельза і Анна, вірні друзі Олаф, Свен продовжують подорож по казковій країні, і з нетерпінням чекають своїх улюблених глядачів на масштабному театральному шоу «Холодне серце-2»! Нашим героям належить потрапити в Зачарований Ліс, стати свідками багаторічного протистояння народів Еренделла і Нортулндри, зустрітися в бою з кам’яними монстрами, битися з духами лісу, дізнатися про магічну таємницю сестер, а також потрапити в печеру річки Ахтахалан, яка пам’ятає все.

На шляху до пригод филосов-сніговик Олаф і відданий олень Свен, приготували ряд сюрпризів, які не тільки надають захоплюючий сюжет постановці, а й прививають любов до сімейних цінностей.

67 персонажів на одній сцені, нові технічні рішення, 3D маппинг і візуальні ефекти, запальна хореографія, яскраві костюми, вокальна й акторська майстерність — все це понесе глядача у магічний світ казки осіннього Лісу. Масштабна постановка створена професійною командою студії «ГреТаАрт» та вихованцями продюсерського центру «Made in Odessa».

Рубрики: Афіша

Залиште ваш коментар