SOWA представила свою версію відомої колядки 24 грудня, адже саме цього дня святкується католицький Святвечір. Як розповідає SOWA, у неї є традиція: кожного року на зимові святкування презентувати слухачам колядки. Минулого року співачка прем’єрила пісню разом з українським діджеєм, а цього року — колядку «Тиха ніч».  Для SOWA «Тиха ніч» — особлива колядка, тому вона вирішила її записати в затишній домашній атмосфері.

Співачка має домашню невелику музичну студію, куди вона запросила свою команду і музикантів для створення колядки.

“Виконати колядку «Тиха ніч», було моїм давнім бажанням, яке цього року здійснилось. Ця колядка — як теплий спогад з дитинства, про зимові свята, коли збирається вся родина, співає пісні та згадує про щасливі моменти. «Тиха ніч» відгукується мені, адже я вірю в те, що справжні дива відбуваються саме в святу ніч: коли всі засинають, навколо нас вирує магія. З моїми музикантами, в цю різдвяну пісню, ми додали нову музичну авторську частинку, яка зробила колядку ще більш душевнішою. ”

Також SOWA відзняла відеокліп на колядку «Тиха ніч». Режисером Mood відео став Ярослав Савчак. Це різдвяне відео ви можете переглянути в соцмережах співачки.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар