Ivanna Melay здобула популярність у Грузії та США, і тепер презентує свою творчість в рідній країні. Вона відома в українському шоу-бізнесі як співачка та ведуча розважального шоу на музичному телеканалі М1, зараз живе за кордоном, на дві країни — Грузію та США. 

Саме у Грузії Ivanna отримала почесне громадянство за великий внесок у культуру та була ведучою авторської програми у Грузії, яка транслювалася на 24 країни світу. А зараз співачка успішно розпочала кар’єру у Америці де працює над своїм альбомом і виступає зі своїми музичними шоу.

Ivanna закінчила Колумбійський Університет з відзнакою і потрапила до списку Діна — найкращих студентів Америки. Також Ivanna Melay вже встигла підписати контракт з відомим музичним лейблом у США та виступити на Chicago Fashion Week.

Співачка цієї осені побувала в Україні і вирішила, що прагне поділитися своєю творчістю в рідній країні. Саме тому презентує пісню «Этой ночью».   Ця композиція записана в Чикаго, на музичній студії Slamak productions. Разом з продюсером Славою Макаркіним, вихідцем з України.

А кліп відзняла  Ivanna Melay у Грузії.  Над кліпом працювали стилісти і дизайнери з світовими іменами, команда складала 25 людей. Фотосесію до пісні зробив відомий фотограф Tetesh Ka, чиї  фото розміщені на обкладинках у італійських видань. Пісню  «Этой ночью» Ivanna презентує 30 грудня напередодні новорічної ночі. Вже зовсім скоро Ivanna обіцяє видати альбом, та повернутися в Україну з концертною програмою.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий