Якщо у вас є якісь питання про секс, вам обов’язково слід переглянути американський серіал «Майстри сексу», який виходитиме з 1 січня на телеканалі «Київ». Фільм компанії Showtime розповідає про реальні дослідження та життя вчених Вільяма Мастерса та Вірджинії Джонсон, чиї новаторські ідеї у 1950-х роках призвели до сексуальної революції у США. А ось кілька фактів про цих вчених та їх дослідження:

1. Під час своїх досліджень з 1957 по 1965 рік Мастерс та Джонсон записали лабораторні дані про анатомію та фізіологію сексуальної реакції людини, спостерігаючи за 382 жінками та 312 чоловіками віком від 18 до 89 років, які займамалися сексом або мастурбацією.

2. Одним з найбільш важливих внесків їхньої роботи було виявлення чотирьох стадій сексуальної реакції: фаза збудження (початкове збудження), фаза плато (при повному збудженні, але ще не при оргазмі), оргазм, фаза розрядки (після оргазм). Вони показали, що це відбувається у людей обох статей.

3. Робота Мастерс і Джонсон розпочалася на кафедрі акушерства та гінекології Вашингтонського університету в Сент-Луїсі і була продовжена у незалежній некомерційній дослідницькій установі, яка спочатку називалася Фондом досліджень репродуктивної біології, а в 1978 році була перейменована на Інститут Мастерс та Джонсон.

4. Мастерс і Джонсон спільно написали два класичні тексти – «Сексуальна реакція людини» та «Сексуальна неадекватність людини», які були опубліковані у 1966 та 1970 роках. Обидві книги стали бестселерами і були перекладені більш ніж тридцятьма мовами.

5. Дослідження Мастерса спростували теорію Фрейда про фригідність жінок. Вірджинія Джонсон вважала, що Фрейд був просто поганим коханцем.

Рубрики: Серіал

Залиште ваш коментар