Новий 2022 рік обіцяє стати особливим та напрочуд вдалим для тих, хто не має остраху перед ризиками та вперто рухається до своєї мети. А також зірки пророкують міцні та теплі сімейні відносини.

Овен

Вам обов’язково потрібно прикласти усі зусилля, щоб завершити всі справи до весни, інакше, коли настане аврал, терміново доведеться ліквідувати «торішні наслідки». На початку літа у багатьох з вас з’являться непогані шанси піднятися кар’єрними сходами — це стане наслідком успішного завершення непростого проекту.

♥ Одружені представники вашого знака, швидше за все, матимуть чимало клопоту, якщо їхня робота пов’язана з частими відрядженнями. Налагодяться стосунки в сім’ї лише до середини осені. А представниці прекрасної статі можуть розраховувати на пропозицію руки та серця!

Тілець

Можливості для кар’єрного зростання можуть з’явитися в лютому і в квітні, і тут потрібно відкинути всі сумніви і братися за справу. Досить завантаженим може бути літо, а ось відносно спокійним — вересень.

♥ Багато хто з вас може зіткнутися з непорозумінням з боку других половинок. Не поспішайте скандалити, а краще проаналізуйте свою поведінку — чи достатньо часу ви приділяєте сім’ї? Найнебезпечніші періоди — квітень-травень та кінець осені.

Близнюки

Вам потрібно чітко планувати свої дії, адже вже в лютому-березні в багатьох з вас може з’явитися можливість вирушити працювати за кордон. Будьте обережні, спокійні та зібрані, щоб нічого не наплутати. У жовтні-грудні зросте динаміка у справах — ловіть хвилю!

♥ Рік буде рясніти дрібними сварками та порожніми з’ясуваннями стосунків. Причому часом вони переростатимуть у справжні конфлікти. Щасливі будуть ті Близнюки, які вміють розділяти роботу та сім’ю та залишати всі негаразди «зовні».

Рак

Раків чекає особливе піднесення і почуття задоволення від добре виконаної роботи. Адже працювати доведеться багато, особливо влітку, тож відпустку, мабуть, доведеться перенести. Найбільш сприятливий період для вкладення вільних коштів — перша половина осені, а несприятливий — листопад.

♥ У квітні-червні у багатьох з вас виникне бажання зробити своє житло затишнішим — саме час починати ремонт, хоча б косметичний. Неодруженим теж не завадить додати трохи комфорту та естетики — це допоможе залучити в своє життя другу половинку.

Лев

Цілком імовірно, що завдяки справі, розпочатій ще восени, вам вдасться значно піднятися кар’єрними сходами. Слід поводитися обережно з колегами по роботі — напевно, серед них знайдеться людина, здатна вас підсидіти. Не варто розкривати свої плани усім навколо.

♥ У представників вашого знака особисте життя складатиметься непросто. По-перше, можуть виявитися старі конфлікти та образи. По-друге, ви часто намагатиметеся уникнути з’ясування відносин. Не виключено, що серйозно замислитеся над доцільністю продовження шлюбу.

Діва

Багато хто з Дів відчує, що вони «виросли» з тих рамок, в яких жили досі. Як наслідок, хтось із вас розширить сферу своєї діяльності, хтось взагалі змінить рід занять. Добре, що заробітків буде цілком достатньо для забезпечення всіх сімейних потреб.

♥ Період із квітня по червень — час випробування сімейних відносин, і ті, хто його витримає, отримає «бонус» — другий медовий місяць, який варто провести десь у затишному місці. Закінчиться рік дуже вдало та сприятливо.

Терези

Успіх очікує представників творчих професій — ви просто фонтануватимете ідеями і задумами, втілюватимете в життя найсміливіші і найнеординарніші твори. Найважливішими для професійного майбутнього стануть осінні місяці. У цей час ви повинні бути максимально коректними та сумлінними.

♥ Енергійність Терезів — помічник у роботі та вирішенні матеріальних проблем, створить деякі проблеми у взаєминах з коханими. Домашні будуть незадоволені відсутністю уваги та відмовками. А ось самотні Терези з успіхом зав’язуватимуть відносини із протилежною статтю.

Скорпіон

Цього року у житті багатьох Скорпіонів відбудуться суттєві зміни у професійній сфері. У перші місяці року, ймовірно, доведеться поміняти місце роботи на те, яке доставлятиме вам справжнє задоволення. Не факт, що це підніме вас на вершину кар’єри, але гарний заробіток та моральне задоволення принесе точно.

♥ Початок року ознаменується тим, що бездітні Скорпіони всерйоз замисляться над появою «спадкоємця». Одруженим представникам вашого знака, ймовірно, вдасться швидко втілити свої плани, а ось самотнім для початку потрібно буде знайти супутника життя.

Стрілець

На початку весни багатьом з вас представиться шанс з’їздити у відрядження або вирушити у філію в іншому місті або навіть країні. Якщо не проґавите цю можливість, швидкий підйом кар’єрними сходами вам забезпечений. Тим більш, що очікується не лише стабільний заробіток, а й солідні преміальні.

♥ Ті з вас, чиє сімейне життя стабільне і на початку року пройшло перевірку на міцність, вже в середині року зможуть ще більше зміцнити стосунки. Ви переконаєтесь, що жодні гроші або кар’єра не можуть бути дорожчими за турботу про своїх близьких.

Козеріг

По-справжньому спокійним і гармонійним часом для трудової діяльності виявиться жовтень. Останні місяці року бажано присвятити плануванню майбутнього. У цей час матимете можливість зробити деякі кроки для зміцнення свого професійного статусу.

♥ Зірки радять Козерогам більше довіряти своїм партнерам — це дозволить зміцнити союз із коханою людиною. Влітку дуже важливо провести деякий час лише вдвох, усамітнившись і від родичів, і дітей.

Водолій

Для успіху у професійній сфері Водоліям потрібні працелюбність та працьовитість. Постарайтеся не проґавити участь у цікавому та перспективному проекті, якщо бажаєте розвитку своєї кар’єри. Травень-червень стане часом, коли події розвиватимуться непередбачуваним чином.

♥ Увагою протилежної статі ви не будете обділені — для одиноких представників вашого знака нові знайомства допоможуть зав’язати цікавий роман. Саме ту людину, яка майже напевно зіграє велику роль у вашому житті, швидше за все, ви зустрінете навесні.

Риби

У професійній сфері Рибам може неабияк нашкодити тривале «розгойдування» після різдвяних свят. Втягнутися в нормальний робочий ритм бажано якнайшвидше. У цьому випадку ви не проґавите ті успішні шанси, які напевно вас очікують.

♥ У 2022 році Риби будуть напрочуд добрі, уважні, дбайливі. І їхні половинки це оцінять! Загалом для одружених представників вашого знака рік пройде під ознакою гармонії, порозуміння та довіри. Неодружені Риби теж зазнають позитивної динаміки у відносинах зі своїми обранцями.

Рубрики: Гороскоп

Залиште ваш коментар