Епатажна співачка та акторка Леді Гага за $6 500 000 продала свій розкішний будинок на Голлівудських пагорбах доньці відомого музиканта Міка Джаггера. 

Раніше цей дивовижний особняк у тюдорівському стилі, збудований у 1939 році, належав знаменитому музикантові Френку Заппі (пішов з життя у 1993-му). За останні 90 років тут було зроблено чимало реновацій. Але первозданний стиль все ж залишився непорушним.

Музикант купив котедж у 1970-х (усього за $75 тис.) і доповнив основну споруду двома окремими гостьовими будинками й одним для персоналу, повідомляє Dirt.

Коли не стало Заппи, його вдова Гейл жила тут до своєї смерті у 2015 році. А у 2016-му діти музиканта продали своє родове гніздо Леді Газі за $5,3 млн. Вона розповідала, що її новий маєток «особливий, а тому вона залишить його в первозданному вигляді».

Особливість цього маєтку в тому, що тут розташована студія звукозапису. Саме тут Френк записував пісні для свого альбому Chromatica. Також тут є двоповерхова картинна галерея і старовинні ілюмінатори від підводних човнів, якими декоровані стіни будинку.

Тепер цей будинок належить моделі Елізабет Джаггер доньці Міка Джаггера, яка щаслива у шлюбі з кінопродюсером Крістофером Белхау.

Залиште ваш коментар