Цього тижня відбудуться завершальні події фестивалю «Країна Мрій» у Львові. Фестиваль закриватимуть своїми виступами Олег Скрипка та НАОНІ-оркестра, повідомили організатори.

У п’ятницю, 7 січня, на етнофестивалі виступлять Хорея Козацька та Майстерня ЧГС.

У суботу, 8 січня —  Burdon Folk Band та Роялькіт.

В неділю, 9 січня, Олег Скрипка,  Національний академічний оркестр народних інструментів України, Юрій Йосифович та СЕРЦЕ. НОВА АВТЕНТИКА своїми виступами завершать фестиваль.

Окрім концертів, на Країні Мрій гості можуть відвідати майстер-класи, поринути у ярмаркове розмаїття автентичних виробів, вертепів, мистецьких майстерень та смачної етнічної кухні. Також діятиме фабрика іграшок, де відвідувачі захоплено спостерігають за процесом роботи склодува, дізнаються про нюанси роботи художника, беруть участь у розписі скляних заготовок, які виготовили на їхніх очах та забирають додому ексклюзивну авторську іграшку, у виготовленні якої брали безпосередню участь.

Нагадаємо, вхід на територію фестивалю «Країна Мрій», який діє у Ennio Event Square (вулиця Джерельна, 22), вільний. Брама відчиняється о 15 год. Концертна програма стартує о 18:00. Квитки на концерти та повна програма за посиланням

Рубрики: Афіша Мода

Залиште ваш коментар