«Майстри сексу», які зараз виходять на телеканалі «Київ», цікаві не лише своїм пікантним сюжетом, а й чудовими костюмами. Почнемо з того, що в серіалі показано епоху 1950-60-х років. Причому 1950-ті –розквіт діоровського New look.

Це пишні спідниці, тонкі талії. У цей час у моду знову входять корсети, що стягують талії до 50 сантиметрів, відродилося застосування криноліну і вузького ліфа. На пошиття однієї сукні Діор витрачав від 9 до 72 м тканини! А вже у 1964-му році раптом з’являються міні-спідниці та входить у моду функціональний та молодіжний стиль. Саме цей перехід модних епох зацікавив художницю з костюмів серіалу «Майстри сексу» Ізіс Массенден (Isis Mussenden). «Я була заінтригована тим, що у фільмі про сексуальну революцію, в якому, по суті, всі роздягалися, стільки уваги приділялося одягу», — розповідала вона в інтерв’ю.

Також художниця по костюмах відкрила для себе в цій роботі, що для того, аби жінки реально виглядали одягненими за модою тієї епохи, вони мали носити «правильну» білизну. «У нас була ціла шафа вінтажних речей, — розповідала Массенден, — кожну жіночу примірку ми починали з бюстгальтера та пояса. Дуже важливо було одягнути акторок «зсередини». А якщо у вас немає правильного бюстгальтера, вінтажний одяг вам не підійде, тому що тоді лінія грудей  біла вищою та гострішою». 

До речі, одну з суконь для фільму було змодельовано за реальним зразком Андре Куррежа. Це французький дизайнер, який запровадив моду на міні-спідниці, чоботи на плоскій підошві та багато чого іншого та революційного. Саме його колекція Space Age 1964-го року наробила багато шуму — і традиційна пуританська довжина суконь по коліно залишилася в минулому. 

Рубрики: Мода Серіал

Залиште ваш коментар