Золота скрипка Канади Василь Попадюк. Знаний як в Україні, так і далеко за її межами саксофоніст Ігор Рудий. Гітарист-віртуоз, композитор, aранжувальник та мультиінструменталіст Роман Недзельський. Один з найкращих барабанщиків Східної Європи Олександр Муренко. Що об’єднує цих відомих музикантів? 

Відповідь проста: любов до української музики й українських традицій. У новорічну ніч-2022 вони створили для всіх меломанів дивовижний подарунок до Різдва — інструментальну версію відомої колядки «По всьому світу сталася новина…».

— В оригіналі цю колядку виконує Оксана Білозір, це один із її улюблених різдвяних творів, — говорить Роман Недзельський, який займався пост-продакшном треку, — тому наша версія — це кавер. У стилі smooth jazz. Наш імпровізований бенд ми жартома назвали «оркестр з боротьби з джазом». Та насправді, я дуже радий, що ми, музиканти, які зараз перебувають у різних країнах світу (Василь — у себе вдома в Канаді, Ігор — у Швейцарії, Сашко настільки затребуваний, що невловимий, постійно десь на гастролях), разом маємо змогу привітати Україну з Різдвом, що наближається і от-от запалить свою першу зірку. І довести, що наші колядки можуть звучати сучасно й модно і що маємо ми не лише «Щедрик», а й безліч інших, не менш цікавих і вартісних мелодій.

У планах бенду —  створити джазові кавери на мелодії з культових українських кінофільмів і, можливо, навіть дати спільні виступи — із програмою, яка подарує нове життя і незвичне звучання  українським мелодіям.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар