«Засновано на ржачних подіях» — саме такий слоган має фільм, герої якого показують людей та їх історії з реального життя. Вперше в українському кіно до акторського складу увійшли відомі блогери Instagram та популярні персонажі з ТіkТоk.

Головні ролі комедії зіграли провідні українські актори — Ольга Сумська, Назар Задніпровський та Вадим Новіцький. Появу в фільмі та ставлення до своєї героїні прокоментувала сама Ольга Сумська:

— Мені страшенно подобається моя героїня, Тамара Павлівна — я давно мріяла про таку класну, характерну роль. Продюсер Женя Таллер ніби знав, про що я марила. Він зробив мені телефонний дзвінок, в якому прозвучала пропозиція зіграти таку яскраву героїню — звичайно, я погодилась із величезним задоволенням, не замислюючись ні на мить.

Також у комедії зіграли відомі українські блогери та артисти: Богдан Шелудяк, Анна Трінчер, Ксюша Манекен, Роман Свічкоренко, Анна Алхім, Вікторія Маремуха, Женя Білозеров та ін.

— Це було досить ризиковано — зібрати на одному знімальному майданчику професійних акторів і блогерів. Але відбулася магія, всі одразу включилися в роботу, відчули один одного і у нас стався симбіоз талантів, — розповів Євген Таллер, продюсер, співрежисер «Любов і Блогери».

Романтичну комедію було відзнято в рекордні терміни. Вже через півроку після зародження ідеї у продюсерів, фільм готовий до виходу на екрани.

— З моменту ідеї до прем’єри пройшло всього шість місяців, повірте, для кіноіндустрії — це нереально швидко, — коментує продюсер фільму Володимир Остапчук.

Окремої уваги заслуговує музичний супровід фільму. Саундтрек до стрічки звучатиме у виконанні Вєрки Сєрдючки, а також у комедії можна буде почути пісні гуртів The HARDKISS та KAZKA, Jerry Heil та інших.

Режисер стрічки — Дмитро Голумбевський, співрежисер — Євген Таллер, продюсери — Євген Таллер та Володимир Остапчук, сценарист Олексій Приходько.

Романтична комедія «Любов і Блогери» стартує у кінотеатрах країни 20 січня.

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар