У треку Afterparty розповідається про симпатію двох людей, які аж ніяк не хотіли б щоб вечірка закінчувалась. Шугар співає від імені персонажа до дівчини, яка стала центром його уваги і помічає, що вона відповідає взаємністю.

Неможливо не помітити, що у новому кліпі Шугар виступає у новому образі, адже він тепер блондин, слухачі вперше бачать його таким.

Не обійшлось і без авторських «фішок» співака, у куплеті артист у своїй манері згадує блогерку-інфлюенсера Сашу Бо, у фразі «мене слухають баби, але я не Саша Бо». Це не перша пісня де Шугар згадує селебріті. Ми пам’ятаємо, як Тіна Кароль зробила репост у своєму Інстаграмі його треку у цьому ж жанрі «Лаванда», саме через її згадування у куплеті.

— Ми знімали кліп близько двох місяців, багато планів і локацій змінювалось у процесі, через погоду. Також трапився неприємний інцидент, коли у нашого оператора вкрали сумку зі світловими приладами, це також значно вплинуло на знімальний процес. Але врешті я настільки задоволений результатом і розумію що цей кліп ідеально підходить під тематику треку, — каже ШУГАР.

Теги:
Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий