Назарій Михайлюк провідний стоматолог України, який відвідав зі своїми лекціями понад 60 країн світу розповідає, наскільки важливо в нашому житті любити свою усмішку.

Ми всі дуже любимо, коли до нас посміхаються, бо щира усмішка підіймає настрій та продовжує життя кожній людині. Проте відомо, що багато людей в наш час соромляться своєї усмішки. Провідний стоматолог України, знаний у багатьох країнах світу ділиться з нами тим, як це можна змінити.

«Ми вважаємо, що будь-яка усмішка яка виникає на наших обличчях, починається з внутрішнього емоційного стану. Коли у когось виникають проблеми з усмішкою, він або вона свідомо чи несвідомо почне контролювати усмішку і вираз обличчя. Самоконтроль стає другим життям, самовпевненість при цьому страждає. Це забирає вашу свободу і ваш комфорт. Якщо це буде відновлено, у вас буде не тільки гарна усмішка, але і за її межами, ви знайдете свою свободу, свою мужність бути самим собою, ви зможете комфортно жити».

Додамо, що Назарій на своїх міжнародних стоматологічних курсах дарує людині усмішку у подарунок.

«Коли бачиш очі людини сповнені щастя та вдячності, яка любується своєю новою усмішкою, ці відчуття важко передати словами. Пропадуть комплекси, які заважали спокійно жити до цього. Розумієш, що від сьогодні її життя зміниться», — ділиться з нами Назарій.

Залиште ваш коментар