У грудні співачка презентувала сингл «Новий рік» та відправилася на зимові канікули. Але спочатку розповіла ТG про дуети та пластику, шоу-бізнес та особисте.

— Христино, як сталося, що ваш сценічний псевдонім — SEVERINA — значить набагато більше, ніж прізвище?

— Так, Северіна — це моє прізвище. Але чому саме воно стало моїм псевдонімом? Ще у дитинстві я брала участь у багатьох вокальних конкурсах, і на одному з них при врученні дипломів на сцену покликали Северіну з України. Я вагалася декілька хвилин, а потім зрозуміла, що це все ж таки я. (Усміхається). Конкурс проходив у Болгарії, і виявилось, що в них є таке  жіноче ім’я — Северіна. Тоді я подумала, що це якийсь знак, напевно, і лишила собі такий псевдонім, але латиницею — SEVERINA.

— Напередодні свят ви презентували сингл «Новий рік». Може, є якась цікава історія її створення?

— Тут усе банально. Я хотіла написати веселу новорічну пісню. Надихалася дитячими новорічними фільмами, де Дід Мороз або Санта-Клаус везуть діткам подарунки на санчатах з оленями, де лунають різдвяні дзвіночки, всі щасливі та вірять у диво. Так і вийшла в мене пісня «Новий рік», у якій навіть є трохи мотивації.

— Ви гарна, справжня, природна дівчина. Як ставитеся до пластичної хірургії?

— Ой, дякую за комплімент! (Усміхається). А стосовно пластичної хірургії — кожен робить те, що йому заманеться. Я намагаюся приймати людей такими, які вони є, незалежно від того, користувалися вони послугами пластичних хірургів чи ні.

— У якому випадку наважитеся скористатися послугами хірурга?

— Навить не думала про таке! Взагалі, коли це стосується позитивного впливу на здоров’я, то вагання мають бути мінімальні. Що ж до мене особисто, то поки що не бачу в цьому потреби. Час покаже.

— Про дуети мрієте?

— Мрію про дует із переможцем «Голосу країни — 11» Сергієм Лазановським. Ми знайомі особисто, і я вважаю, що в нас схожий напрям у музиці. Тому, можливо, і дует незабаром зробимо.

В мене вже є записана пісня з британським репером. Дует англійською мовою. Але релізу ще не було. Крім української мови, я володію російською, англійською, німецькою, болгарською, трохи італійською та івритом.

— Модний зараз тікток потроху освоюєте?

— Я намагаюся це робити, але не так часто, як цього потребує тікток. Потрібно приділити трохи більше часу зйомкам трендових відосиків. (Сміється).

— Ви не перший рік у шоу-бізнесі, уже розібралися, що потрібно, щоб стати топовим артистом в Україні?

— Якщо поглянути на наших топових артистів, то можна зробити короткий висновок — потрібен час, працьовитість і впевненість у своїй справі.

— А продюсер артисту потрібен?

— У сучасному світі артист може розвиватися й сам. Але, на мою думку, потрібна хоча б мінімальна команда, яка допоможе швидшому розвитку та просуванню.

— Чого ви прагнете досягти через творчість?

— Своєю творчістю хочу надихати людей на позитивні зміни в житті. Хтось після прослуховування моєї пісні просто усміхнеться, хтось танцює, хтось вирішить нарешті полюбити себе, а хтось здійснить свою мрію. Я отримаю різні повідомлення та відгуки, тому знаю, що я роблю і для чого.

— Як працює ваш творчий процес?

— Створюю музику я зазвичай рано-вранці або пізно ввечері. Це пора, коли я можу побути наодинці з собою, і ніхто не дзвонитиме й не писатиме. Решту часу займає робота, але творчий процес у голові іноді триває навіть тоді, коли я лягаю спати.

— Є плани на майбутнє?

— На 20 січня 2022 року у мене запланований перший сольний концерт у Caribbean Concert Hall у Києві. Це буде презентація моєї концертної програми та цікаве шоу. Будуть і запрошені артисти. Скоро анонс з’явиться у моїх соцмережах. Раджу уважно слідкувати за новинами.

— Що вас дратує в шоу-бізнесі?

— Прямо дратує? Не знаю. Але мені не подобається, що більшість артистів не дружать між собою, а лише конкурують. Вважаю, що ми всі тут заради одного — задля розвитку й популяризації української музики. А слухача вистачить на всіх.

— З вами на концертах траплялися кумедні історії?

— Курйозних випадків ще не було. Але тексти пісень забувала. Ну, таке точно у всіх артистів бувало.

— Вважаєте, артистка може бути щасливою в особистому житті, коли весь час забирає творчість?

— Усе можливо. Є приклади в шоу-бізнесі. І не один. Тут важливе розуміння та підтримка іншої людини. Якщо це є, то й щастя буде.

— Як вам вдається поєднувати роботу та особисте життя?

— Складно, але виходить.

— Що побажаєте собі на 2022 рік?

— Сил, здоров’я та успішної реалізації планів і бажань!

Якщо чесно, хочеться, щоб усі рідні та близькі були здорові, пандемія та війна закінчилися, і ми могли спокійно й вільно насолоджуватися життям.

Теги:

Залиште ваш коментар