Місячний календар підкаже, які дні є сприятливими для стрижки та інших процедур.

17 січня. Місяць у Раку. Стрижку краще перенести на інший день. Не фарбуйте волосся, навіть тоніком! Для манікюру та педикюру теж не найкращий день. Можна зробити легкий пілінг обличчя.

18 січня. Місяць у Раку. Все ще не рекомендується стригтись, а також краще утриматися від манікюру. Проведіть легкий масаж та відвідайте баню або басейн.

19 січня. Місяць у Леві. Сьогоднішня стрижка може викликати головний біль. Фарбуватися краще у темні кольори. Не робіть нарощування нігтів. Гарний ефект матимуть маски на основі свіжих фруктів.

20 січня. Місяць у Леві. Стрижку краще відкласти до кращих часів. При фарбуванні використовуйте натуральні фарбники. Для манікюру, педикюру, догляду за бровами — дуже сприятливий день.

21 січня. Місяць у Діві. Знов поганий день для стрижки, не робіть нічого з волоссям, у тому числі фарбування. Зірки також не радять манікюр і педикюр. Натомість, ефективно лікування вугрів.

22 січня. Місяць у Діві. Якщо плануєте стрижку — не сьогодні. Освітлення волосся теж краще перенести. Вдалим буде лікування грибка нігтів. Сьогодні краще утриматись від яскравого макіяжу.

23 січня. Місяць у Терезах. Стрижка може викликати зниження імунітету. Для фарбування — нейтральний день. Манікюр краще відкласти. Шкіра обличчя подякує за освіжаючі та омолоджуючи масочки.

Залиште ваш коментар