Ведучі телеканалу «Київ» Юлія Крапівіна та В’ячеслав Соломка уклали так званий «телевізійний шлюб» прямо під час ведення ними ефіру новинної програми «Київ. Newsroom». При цьому все відбувалося у найкращих весільних традиціях: святково налаштовані винуватці урочистості, марш Мендельсона, квіти та вітання колег і друзів.

«Юліє, чи згодні ви укласти телевізійний шлюб та обіцяєте приймати всі п’ятдесят відтінків настрою В’ячеслава Соломки, любити його, коли крива рейтингу падає і піднімається, коли під час ефіру сивіє випускова група і хреститься після закінчення робочого дня? Ділити з ним радість та смуток від зауважень та доповнень продюсерів усіх підрозділів? В’ячеславе, чи згодні ви укласти телевізійний шлюб з громадянкою Юлією Крапівіною і приймати її гучний сміх, іноді безпідставний, але такий запальний і вестися на її провокації заради росту рейтингу?», — зачитав, як у звичайному рагсі, голос за кадром. На радість телеглядачів та випускової групи обоє ведучих відповіли: «Так!»

Нагадаємо, що В’ячеслав Соломка працює на телеканалі «Київ» вже кілька років. За чай час він був ведучим багатьох проектів, які вів у парі з іншими колегами або самостійно.

Юлія Крапівіна з’явилася на каналі наприкінці минулого року. Юлія – фаховий журналіст, працює в медіа з вісімнадцяти років. Перший телевізійний досвід здобула в Дніпрі на одному з місцевих каналів. До речі, з Соломкою вони колись вже працювали в одному шоу — «Ранкові куросани», яке виходило на одному з українських телеканалів. Тож зважаючи на те, що обоє ведучих є дуже неординарними особистостями продюсери «Києва» вирішили об’єднати їх в телепару!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар