Ексклюзивно у програмі «Віпи і Топи» на каналі 2+2 відома співачка Анастасія Приходько розповіла, як змінилося її життя та чи планує вона повертатися на сцену.

Співачка та заслужена артистка України Анастасія Приходько виховує трьох дітей: старшу доньку Нанну, середнього сина Гордія та 8-місячного Луку. Щодня співачка із задоволенням готує щось смачне, корисне та незвичайне. Проте, за словами артистки, найбільше її діти люблять макарони з сосисками та пельмені.

«Я обожнюю смачно поїсти. Люблю курку гриль з кетчупом та хлібом. О 12 годині ночі це особливо смачно. Я завжди готую із задоволенням. Для мене це медитація, я так розслабляюсь», — ділиться співачка.

Анастасія Приходько зізналась, що зараз на першому місці для неї сім’я. У 2019 році співачка вийшла заміж вдруге, обранця Приходько звуть Олександр.

«Я все життя його кохала, — зізнається співачка. — Це образ мого ідеального чоловіка».

Але багато років тому шляхи Анастасії та Олександра розійшлися. Тоді Приходько відправилась підкорювати сцену, віддавши перевагу артистичній кар’єрі.

У 2019 році, будучи у стосунках з абхазьким бізнесменом Нуріком Кухілава, співачка народила доньку Нанну. Пара розійшлася, коли дитині не було і трьох років. За словами Приходько, їхній шлюб так і не став офіційним через постійні зради чоловіка.

Співачка розповіла, що як тільки вона оговталась після розриву стосунків, зателефонувала своєму теперішньому чоловіку Олександру.

«Навіщо себе мучити, якщо можна просто взяти в руки телефон і зателефонувати. Ми зустрілись, поспілкувались, а тепер виховуємо дітей. Єдине, про що я прошу Бога, щоб мій чоловік витримав мене до старості», — говорить Анастасія.

Також співачка додала, що не робить ніяких прогнозів на майбутнє, але зізналась, що бачить себе на сцені. «Хочу давати концерти, знімати кліпи, робити фотосесії та виконувати пісні. Жити!»

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар