12 січня ввечері на YouTube-каналі ERIA з’явився відеокліп на україномовну пісню “MAVKA”, з якою співачка братиме участь у нацвідборі України на Євробачення-2022. Мавка — героїня слов’янської міфології, часто її ще називають лісовою русалкою. Пісня та кліп показують її берегинею лісу, яка наповнена неймовірною силою. Композиція співачки пронизана любов’ю до природи, спонукає берегти навколишній світ, жити в гармонії з природою та черпати енергію з тих природних багатств, якими наділене людство, а також шанувати своє коріння.

Відео одразу почало набирати популярність, вже отримало сотні схвальних відгуків від людей з різних країн світу. Протягом перших годин після прем’єри на YouTube вже встигло з’явитися декілька позитивних відеореакцій іноземних музичних блогерів на конкурсну заявку ERIA. Про серйозність намірів співачки представити Україну на Євробаченні в Турині свідчить, зокрема, і той факт, що вона разом з командою переклала текст пісні з української на ВСІ європейські (і не тільки) мови (а це понад 30!) та завантажила ці переклади як субтитри до свого відео на YouTube, щоб уся Європа змогла зрозуміти зміст пісні.

Дивимось:

Відомо, що відео знято в колаборації з відомим кліпмейкером Дмитром Мухіним, який раніше працював з такими популярними виконавцями, як Злата Огневич, Світлана Тарабарова, Анна Трінчер, Тартак, Віталій Козловський та іншими.

Нагадаємо, що ERIA була фіналісткою шоу “Х-Фактор”, національний відбір на Євробачення-2018 (у складі проекту VILNA з піснею “Forest Song” стала переможницею глядацького голосування у півфіналі), учасницею шоу “Голос країни” 2021 (у команді MONATIK). Її виступ на “Голосі” з піснею Chris Isaak — “Wicked Game” увійшов до підбірки найкращих виступів на проекті “Голос” за всю історію шоу, з-поміж усіх країн світу, за версією популярного YouTube-каналу “Best of The Voice” (де 3 мільйони підписників). А україномовна кавер-версія співачки на легендарний хіт Селін Діон — “My Heart Will Go On” (саундтрек з фільму “Титанік”) набрала понад мільйон переглядів на YouTube.

Чи зможе ERIA перемогти в нацвідборі з піснею “MAVKA” та представити Україну на Євробаченні-2022 в Турині? Дізнаємося вже в середині лютого, коли відбудеться фінал на Суспільному. Наразі очевидно, що вона є одним із головних фаворитів відбору.

Залиште ваш коментар