Карантин − це не тільки спосіб убезпечити себе від пандемії, а ще можливість прибрати оселю, пройти ще один онлайн-марафон, подивитись улюблені серіали, або просто зайву годину побути разом із коханою чи домашніми улюбленцями. Це звична справа і для актора серіалу «Швидка» на телеканалі НЛО TV Геннадія Василенка. Він переконаний: така вимушена ізоляція – не вплинула на їхні стосунки з дружиною Анною Бахмут.

— У часи пандемії виникли проблеми не тільки зі здоров’ям, а й у сімейних парах, яким довелося неочікувано бути разом 24/7. Скажи, як ви з Анею пережили ці періоди? Чи не було важко?

— Періоди локдауну ми пережили доволі добре. Якщо чесно, навіть думок про те, що може бути якийсь дискомфорт, не було. Навпаки, цей час ми використовували для себе. Це ж прекрасно – проводити час із коханою людиною!

— Як ти вважаєш, побут убиває романтику?

— Напевно, побут впливає на романтику, але точно її не вбиває. Просто романтика стає частиною нашого життя, і те, що раніше здавалось якимось романтичним кроком, зараз стає повсякденням.

— Гено, ви з дружиною не почали більше сваритися?

— Ні, сварок точно не додалося. Нам не звикати проводити час поруч. До переїзду у столицю ми разом працювали в одному театрі і, звісно, бачилися і вдома, і на роботі. Тож нам не звикати постійно бачити одне одного, і ми тільки за!

— Можливо, дізналися щось нове один про одного?

— На рахунок нового, навіть не згадаю. Ми вже доволі тривалий час разом, тож здається, всі таємниці вже розкриті, хоча я можу помилятись.

— А як ваш кіт пережив те, що ви стали більше часу проводити вдома?

— Ооо… Кіт задоволений! Для нього наша присутність – це прекрасно. Він може цього не показувати і просто всіх ігнорити протягом дня, але я впевнений, що він задоволений. До того ж, він любить разом з нами дивитись серіали та фільми, але виключно якісний контент. Якщо раптом дивимось щось «таке», йому буде не цікаво.

— На свята теж були вдома? Як зустріли рік Водяного Тигра?

— Новий рік зустрічали в домашній атмосфері, ми вже звикли Новий рік зустрічати по-домашньому, якось це «лампово». По хаті ходить кіт, грає новорічна музика, гарна штучна ялинка (перший рік, як відмовились від справжньої), смачна їжа – і все чудово.

— Хто у вас в сім’ї відповідає за «медицину»? Збирає аптечку, робить уколи, якщо раптом потрібно?

— За медицину відповідає Аня. І якщо мене вона ще не колола, то кота лікували: я тримаю, Аня робить укол, до речі, в неї це доволі професійно виходить, але при цьому – це стрес для усіх. А загалом, краще звертатись до лікаря, хай професіонали цим займаються!

Геннадій Василенко і колега по робті Надія Хільська — серіал «Швидка»
Рубрики: Інтерв'ю

Залиште ваш коментар