У гості до інфотеймент-шоу «Твій День» завітала виконавиця однієї з головних ролей кіноальманаху «Дикі» — Дар’я Петрожицька. Акторка розповіла, що глядачів очікує доволі сміливий серіал, кожна історія якого має власне завершення. Прем’єра — у суботу, 22 січня о 22:15 на телеканалі 1+1.

«Ми називаємо це провокаційний кіноальманах. Це дуже сміливий проєкт, де цікаво змішана палітра жанрів, яка надзвичайно захоплює. У мене багато ролей, я всі і не згадаю. Та найбільше образів та перевтілень у Ельдара Кабірова», — розповіла Петрожицька.

За словами акторки, у «Диких» вона має такі ролі, у яких її дуже важко впізнати. Одна з них – відьма, вона з’явиться у історії з лицарем, який захотів закохати в себе королеву.

«У мене є дві ролі, в яких мене можуть впізнати тільки за голосом або по очах. Одна із них — це відьма. Коли ми робили презентацію серіалу, цю історію показували на екрані і всі глядачі сказали, що вони тільки на третьому кадрі змогли зрозуміли, що це я. І ще одна героїня, яка ну зовсім не схожа на мене — вона наче після кардинальної пластичної операції. Навіть мені було дуже цікаво побачити результат після гриму», — прокоментувала акторка.

Не дивлячись на те, що Дар’я є однією з головних акторок «Диких», глядачі зможуть побачити її і в епізодичних ролях деяких історій. Петрожицька зазначила: особисто проявляла ініціативу, бо вважає кожну роль цікавою.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

В епізодичних ролях кіноальманаху з’являться Михайло Кукуюк, Арам Арзуманян, Позитив, Ніна Антонова, Георгій Поволоцький, Аліна Ханумак та інші. Над сценарієм працювали автори Студії «Квартал 95» під керівництвом продюсера та режисера Андрія Яковлева, який є творцем найрейтинговіших серіалів останніх років «Папік» та «Свати-7».

Творцем серіалу стала Студія «Квартал 95», у головних ролях – Руслан Ханумак, Ельдар Кабіров та Дар’я Петрожицька. Окрім того, Руслан Ханумак виступив режисером та одним зі сценаристів «Диких». Проєкт знімали понад три роки і за цей час написали більше ніж 100 історій, з яких у серіал увійшли близько 80.

Фото: Студія «Квартал 95» Instagram Дар’ї Петрожицької

Не пропустіть серіал «Дикі» щосуботи о 22:15, прем’єра вже 22 січня на телеканалі 1+1.

 

Рубрики: Зірки Серіал ТБ

Залиште ваш коментар