Яскрава співачка NAVKA презентує фінальний кліп циклу “Щедрий вечір”, відео на давно забуту дуже унікальну Йорданську пісню «Ой на леді, на Йордані!». Вона взята з фотографії старого видавництва і дуже мало людей про неї чуло. Кліп на цю пісню відзняли у Розтоках на Путильщині. 

“Знімали ми у надзвичайному селі Розтоки на Буковині. Це місце, де народилось багато славних українців. Надзвичайні краєвиди, вражаюча природа — це все про Розтоки. Особливу увагу наша знімальна команда приділила Смугарським водоспадам.Також, цікавий факт, у кліпі відзнялись місцеві жителі” — розповіла NAVKA.

NAVKA традиційно вражає своїми автентично-сучасними українськими вбраннями та вже давно вважається амбасадором українських дизайнерів.

“Про кліп на пісню «Ой на леді на Йордані» я переживала найбільше і готувалась найдовше. Адже самі слова вже диктують тобі умови! Тому перше з чого почала — це вбрання! Воно мало би бути автентичним, але сучасним, ефектним, але природнім. І вперше в моїй історії зйомок я більш ніж за місяць вже була вбрана: надзвичайний кожух від бренду «DIVchA», спеціально для мене розроблена різдвяна сорочка-вибійка від Меланки-Ветеранки та вінок від Ірини Олонічевої (бренд Kvitka)” — поділилась співачка.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Без курйозних ситуацій не обійшлось, три людини зі знімальної команди NAVKA провалились під кригу. На щастя, все обійшлось, але адреналіну команді артистки це безумовно додало.

На кожен трек з альбому “Щедрий вечір” NAVKA відзняла якісний кліп, це вже другий відеоальбом у кар’єрі NAVKA. Нагадуємо, співачка запустила власний масштабний проєкт “Україна в піснях” у якому осучаснила 13 українських народних пісень, відзняла 13 кліпів з наймальовничіших куточків України.

Кліп “Ой, на леді на Йордані” доступний на офіційному YouTube-каналі NAVKA.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар