З 2 лютого 2022 року в усіх кінотеатрах країни — комедія “Найкращі Вихідні”. А вже сьогодні, в ефірі “Сніданку з 1+1”, одні з найпопулярніших українських виконавців представили кліп на OST “Твій день”, до якого увійшли кадри з фільму.

Сингл “Твій день” вперше прозвучав влітку 2021 на сцені Atlas Weekend після тріумфального концерту гурту The HARDKISS, який закривав фестиваль. Напередодні зйомок фінальної сцени комедії учасники колаборації запросили своїх фанатів лишитися після концерту, аби першими почути фрагмент нової пісні. Тисячі людей взяли участь у зйомках фільму, які стали унікальними для українського кіно: до цього подібне робили хіба що під час фільмування “Зірка народилася” (A Star is Born) та “Богемна рапсодія” (​​Bohemian Rhapsody). Текст пісні написали alyona alyona та Артем Пивоваров, а музику — композитор Євген Філатов (The Maneken), який також виступив у ролі саундпродюсера фільму.

Раніше, 19 січня, відбулася київська прем’єра кліпу на OST “Твій день” на екранах фасаду ТРЦ Gulliver. Подію підтримали фани виконавців, актори та творча команда фільму “Найкращі Вихідні”.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар