Легендарний актор і силач переїхав із сонячної Каліфорнії до не менш сонячної Флориди, а свій розкішний будинок у престижному кварталі Лос-Анджелеса продав британській співачці Адель — за $58 000 000 — майже за півціни від початкової вартості!

Слай виставив на продаж цей особняк ще на початку минулого року. І «заломив» за нього ціну $110 млн. Проте за такі гроші покупців не знаходилось. Тож йому довелось піти на поступки.

У травні «Роккі» знизив вартість свого маєтку до $85 млн. Однак після тривалих перемовин Адель зуміла виторгувати ще $27 млн! Розкішний двоповерховий котедж площею 1727 кв. м був збудований у 1990-х роках. Дизайн витримано в середземноморському стилі, якому притаманні світлі тони й кольори. Серед його особливостей — наявність величних колон, оздоблених ліпними візерунками.

У маєтку вісім спалень і 12 ванних кімнат. Окрім того — просторий кінозал, сигарна кімната й бар, які ідеально підходять для вечірок. А у дворі можна зіграти в гольф, скупатися в басейні й відпочити у спеціальній лаунж-зоні. 

Для активного відпочинку в будинку є тренажерна зала з сучасним обладнанням, а після виснажливих занять можна попаритись у сауні.

Залиште ваш коментар