За словами співачки й авторки пісні «Моє море», сенс треку підтверджує фундаментальну істину: очі — дзеркало душі. Співачка метафорично порівнює очі з морем, безмежна глибина якого сповнена потаємним: що не видно зовні — таїться всередині.

— Піснею «Моє море» я закликаю слухачів звернути увагу на те, що вирує в глибині нашої душі та думках. Є почуття і відчуття, якими хочеться ділитися. Вони настільки сильні та безмежні, що всьому світу буде вдосталь. Відчуття прекрасного та щастя зароджуються ще з дитинства і вони червоною стрічкою супроводжують нас у доросле життя. Коли ми по-справжньому закохуємося — ці відчуття відроджуються в нашому серці, — впевнена ALYOSHA.

На підтримку релізу, саундпродюсером якого став Максим Сиволап, артистка відзняла кліп, ідея якого належить продюсеру співачки Євгену Антипенко. До її візуалізації команда залучила режисера Ярослава Савчака, який співпрацював з ALYOSHA у створенні кліпа LEBEDI. За задумом творчої групи, відео на трек «Моє море» — це історія зростання особистості: з маленької дівчинки до дорослої жінки, яка впродовж життя прагнула кохання і вона його знайшла.

У кліпі взяв участь і чоловік співачки, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Він зіграв самого себе — коханого чоловіка.

— Олена запросила мене знятися в кліпі та відіграти частину її життя, доповнюючу її симфонію своєю мелодією, — лаконічно прокоментував Тарас.

Знімальний процес розпочався о 6 ранку та тривав впродовж 12 годин. Щоб відтворити ідею, для зйомок залучили юних танцівниць Анну та Ксенію Ващенко. Хореографами-постановниками стали Анастасія Ващенко та Тетяна Романют.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар