Телеканал СТБ та компанія IQ Production розпочали зйомки 2 сезону містичного детективу «Ворожка». Очікувана прем’єра відбудеться навесні 2022 року. На глядачів чекає продовження історії про героїню Катю, яка має дар ясновидіння, але вважає свої містичні здібності психічним відхиленням. Минулого сезону вона наважилася переїхати до столиці та почати життя з чистого аркуша. Влаштувавшись працювати в поліцейський відділок, Катя усвідомила, що її дар — зовсім не вада. За його допомогою вона знаходить розгадки у заплутаних кримінальних справах. У відділку поліції доля звела Катю з майором. Та чи можливе кохання між двома протилежними полюсами? Чи здатен прагматичний закон стати поруч із непередбачуваною містикою?

«Істотною відмінністю 2 сезону буде кількість представлених історій. Їх буде вдвічі більше. Тепер щосерії головні герої розслідують та розкривають один злочин. А це означає — більше перипетій, пригод та детективу. Майор і ясновидиця, безумовно, стануть ближчими, але водночас їхні взаємини залишаться непростими. Чому? Дізнаєтесь у 2 сезоні “Ворожки”», — коментує режисер Олег Зборовський.

Головні ролі в мелодрамі виконають улюблені актори: Антон Батирєв, Ірина Авдєєнко, Анастасія Цимбалару, Олександр Пожарський, Григорій Бакланов, Володимир Абазопуло, Юрій Висоцький, Тарас Цимбалюк, Дарія Легейда-Сова та ін.

Кількість серій — 16.

Хронометраж серій — 45 хвилин.

Дата прем’єри — весна 2022 року.

Режиссер

 

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар