31 січня на СТБ відбудеться прем’єра другого сезону психологічного реаліті «Супербабуся». У ньому бабусі з кардинально різними поглядами на виховання дітей та онуків позмагаються за звання найкращої. Ведучий проєкту – експерт із питань дитячої вікової психології Дмитро Карпачов. Програма виходитиме з понеділка по четвер о 19:05.

Як і раніше, щотижня нова четвірка бабусь боротиметься за перемогу. Героїні вирушать у гості одна до одної, а відтак виставлять оцінки суперницям у трьох категоріях: виховання дітей, хазяйновитість та самореалізація. У фіналі тижня свою оцінку поставить ведучий програми Дмитро Карпачов. Учасниця, яка набере найбільшу кількість балів, отримає звання «супербабуся». Героїні реаліті зруйнують усталені стереотипи і покажуть, за якими правилами живуть сучасні бабусі. Їм точно є чим здивувати!

«Наші героїні – це те, що нас захоплює та вражає. Учасниці другого сезону підкорять глядачів своїми історіями. Будуть бабусі з різними хобі. Просто під час знімань героїні літали на дельтаплані, ходили в костюмах 19 століття, їздили на байку, ворожили на картах таро! У нас буде бабуся, яка працює в цирку і покаже свої вміння в ефірі. Таких героїнь ми точно могли би побачити на “Україна має талант”! Вони здивують не лише своїми захопленнями, а й правилами виховання дітей. Кожна з них має дуже цікаву історію життя та сім’ї. Вже у перших прем’єрних епізодах глядачі познайомляться з бабусями із сонячної Одеси. Крім того, у нас будуть героїні з Києва, Харкова та Запоріжжя.

Як і в попередньому сезоні, для нас було важливо показати три покоління кожної сім’ї, щоб глядачі змогли побачити їхню повноцінну історію», – розповідає керівниця проєкту Ольга Приходько.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар