Нещодавно артист відправився до Карпат, аби яскраво провести вікенд у компанії друзів, про це він розповів у своєму блозі в Instagram.

Цього разу місце для відпочинку Юлік обрав не випадково, адже з року в рік він традиційно з сімєю проводитиь час у горах, катаючись на лижах та просто насолоджуючись природою Карпат.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Для мене тема відпочинку є особливою, адже я не тільки маю змогу переключити картинку а й показати сину нові, ще не звідані місця.Син Денис із захопленням споглядає та відкриває для себе, те, що колись показував мені мій батько», — ексклюзивно прокоментував артист.

Місцем для відпочинку Юлік обрав мальовниче село Плавя, де поселився в одному із будиночків у компанії друзів, про це свідчать яскраві фото шоумена.

«Мандрувати Україною це круто!Це таке урізноманітнення, що передати словами важко. Поможливості , мандруйте та не забувайте про відпочинок. Для мене, це вже як традиція взимку брати все необхідне та рухатись у напрямку гір. Там відчуваю своє місце сили, адже де б ми не були, і де бне відпочивали, все ж на Батьківщині найкраще», — додає Юлік.

 

Залиште ваш коментар