На СТБ відбулася прем’єра «МастерШеф. Битва сезонів». Найяскравіші учасники минулих років знову зійшлися на популярному кулінарному проекті, щоб з’ясувати, хто з них найкращий. Про новий сезон, цікаві конкурси, новорічні свята та цілі на 2022-й ми поговорили з суддями проекту — Ектором Хіменесом-Браво, Ольгою Мартиновською та Володимиром Ярославським.

Знову разом

Олю, Екторе, Володимире, і знову ви разом обиратимете найкращого в новому сезоні «МастерШефа»! Чим він став для вас особливим? Які яскраві моменти зі зйомок «Битви сезонів» запам’яталися найбільше?

Ектор: Цей сезон надзвичайно захопливий і особливий, адже завжди приємно знову зустрітися з нашими випускниками з попередніх сезонів, оцінити їхню роботу. Про кожного з учасників мені є що згадати. Все не так, як у інших сезонах, коли ми набирали нових людей, з якими треба було ще знайомитися… Ці вже — стріляні горобці! Ми їх добре знаємо, усі слабкі та сильні сторони. Також ми з нетерпінням чекали їхнього повернення, щоб, зокрема, дізнатися про всі здобутки. Кожна програма сезону легенд пам’ятна! Від найпершого епізоду, коли ми знову зустрілися через роки, це приголомшливо! Адже вони повернулися. Змінилися, змужніли й стали досвідченіші. Здобули нові знання. А знаєте, що кумедно? Коли інколи вони припускаються тих самих помилок, що й у своєму сезоні! (Усміхається). Загалом, я думаю, що сам факт такої зустрічі — це найкраще, що може бути!

Володимир: Новий сезон для мене особливий, тому що наших учасників ми дуже добре знаємо. Ми з ними почуваємося дуже комфортно та авторитетно. Вони нас чудово розуміють, бо вже працювали на професійних кухнях, досліджували кулінарію по декілька років. Вони змінилися і зрозуміли, про що ми казали протягом усього їхнього сезону, встигли все переосмислити. Щодо яскравих моментів, для мене їх декілька. Перше — було цікаво побачити, як учасники зросли та професійно змінилися. Друге яскраве відчуття — вони змінюються зараз, упродовж сезону, дуже ростуть. Це рідкісне явище. Спостерігати за цим надзвичайно приємно. Третє — вони для мене зараз як сім’я. Я кожного разу розумію, що мені потрібно сказати щось важливе для них. Це буде цікавий сезон! Ми вперше готували з Олею разом, а ще й точили ляси — заговорювали зуби учасникам, щоб перевірити їхню пильність. Будуть нові конкурси…

Оля: Абсолютно нові конкурси! Щоб учасники не змогли передбачити, як розв’язати завдання, адже вони всі тут — бувалі. (Усміхається). Найяскравішим першим моментом для мене було побачити серед 20 людей тих, з ким я була учасницею у «МастерШефі», тих, з ким працювала, тих, за кого вболівала, дивлячись по телевізору, тих, з ким я працювала вже будучи суддею. Цікаво спостерігати, як вони змінились, та бачити всіх їх в одній лінії.

Тріо супергероїв

Як би ви охарактеризували своє суддівське тріо?

Ектор: Ми втрьох — це супертріо, тріо супергероїв! Ми — друзі. Люди, які прагнуть розвиватися, які вчаться одне в одного. Ми жартуємо на особисті теми. А щодо моїх колег, я б сказав, що Ярославський — професіонал, дуже ввічливий, обізнаний, не боїться демонструвати свої почуття, з ним дуже зручно. Оля — амбітна жінка, любить жартувати, ми часто сміємося разом, вона завжди має чимало цікавих історій, дуже виросла і продовжує рости.

Вова: Ектор… його слово для мене найголовніше. Бо в нього великий досвід суддівства, він значно більше подорожує, ніж я, намагається завжди бути посередині. Тобто, якщо я дуже прискіпливий і серйозний, на мій погляд, незважаючи на умови, кажу чесно і прямо. Оля, мені здається, завжди розуміє учасників, враховує умови конкурсу, вона поблажлива. Завжди добра та легка. Ектор — золота середина. Мені до вподоби наше тріо ще й тому, що ми всі троє — друзі. Кожен фахово різний, кожен розвивався своїм шляхом, у нас різні враження та знання. Але ми друзі. Жартуємо, дуркуємо. У нас із нашим різним досвідом майже завжди сходяться думки щодо учасників. Ми одне одного розуміємо, маємо дуже схожі цінності.

Оля: Для мене наше суддівське тріо, з повагою і любов’ю до наших попередників, ідеальне. (Усміхається). Історично важливим і красивим тріо для мене залишається Ектор, Таня (Литвинова) та Микола (Тищенко). Це три титани. І візуально вони мені дуже подобались. Плюс це були судді мого сезону, тому це особливо викарбувалось у серці та пам’яті. Наше тріо унікальне тим, що ми всі вийшли з кухні, ми всі — у професії.

Зізнайтеся, чи є у вас улюбленці серед учасників? Адже багатьох із них ви вже знаєте давно за попередніми сезонами…

Ектор: У цьому сезоні для мене всі улюбленці! Бо вони мені як діти! (Усміхається). Що ж до дружніх стосунків — ми більше спілкуємося з Міцкевичем, Павою, Білодідом, Катею Великою, бо багато часу провели разом, вони дуже компанійські, відкриті. А також Настя — переможниця «МастерШеф. Підлітки на Кулінарному випускному». Вона також вразила професійними здобутками. Насправді я люблю всіх учасників, ми — наче одна родина!

Вова: У мене немає улюбленців, ні. Мені цікаво спостерігати збоку за тим, як учасники ростуть і змінюються впродовж сезону. Це вражає й викликає повагу. Мені подобається, як хтось працює. Але я точно знаю, що не можна розслаблятися до самого кінця. І мені цікаво, як дійде та людина, яку я вважаю талановитою і гідною. Кожного дня, коли оцінюю страву, я ставлюся дуже прискіпливо, адже вони всі з досвідом. Дуже люблю наших учасників, вони дійсно класні!

Оля: Взагалі в житті, незважаючи на будь-які ситуації, наприклад, зради, — я людинолюб. Людей я люблю більше, ніж собак, котів чи роботів. (Усміхається). Обожнюю людей. І вся наша двадцятка, яка прийшла цього року, — це вже мої улюбленці. Я проводжу з ними стільки часу, скільки не проводжу навіть з донькою. Вони такі різні, що й почуття до кожного з них різні. Когось конкретно виділяти ми собі не дозволяємо. Розуміємо, як важливо бути максимально професійними, адже це може змінити людині життя. Ми чесні та справедливі на всі сто.

Кулінарне видовище

Чи підтримуєте дружні стосунки з учасниками з попередніх сезонів? Може, разом з кимось доводилось попрацювати?

Ектор: Так щоб працювати — ні, не працював з учасниками, які зараз беруть участь у проекті, хіба була певна співпраця з Андрієм Колесником, Білодідом, Міцкевічем, Павою. Можливо, ми були разом на якомусь заході тощо.

Вова: Стосунки — це дуже гучно сказано. Я працюю разом з Елею — переможницею «Мастер Шеф. Професіонали — 3». З усіма, якщо бачимось, зазвичай вітаємося, спілкуємося. Ми всі одне одного знаємо й поважаємо. Проте не перетинаємось більше, ніж по роботі.

Оля: Ми спостерігаємо одне за одним. В епоху соцмереж так і підтримуємо стосунки. На реальних зустрічах також, із задоволенням. У кожного — свої ніші, своє життя.

Якими новими конкурсами та випробуваннями для учасників будете цього разу дивувати глядачів?

Ектор: У нас є дуже круті конкурси цього сезону. На мою думку, один із найкращих — це коли сюди завітали наші матусі та спробували роль суддів на собі. То був прекрасний досвід. Учасники тоді попрацювали на славу! Моя мама приїхала з Колумбії. Було дуже цікаво. А сьогодні, приміром, у нас конкурс, коли учасники готують страви для своїх умовних ресторанів у межах надзвичайно складних концепцій, на кшталт чогось космічного, брутального, переплетеного з земним і вишуканим… Думаю, навіть мені б було непросто, якби я був на їхньому місці. Також було цікаво, коли до нас завітали судді шоу «Україна має талант», і нашим конкурсантам довелося підготувати справжнє кулінарне видовище для вибагливих гостей. У нас тут був і Потап, а учасникам треба було приготувати страви на основі текстів його пісень, щоб він, скуштувавши їх, здогадався, про яку композицію йдеться.

Вова: Щодо конкурсів — у нас половина нових і половина перероблених з новими умовами. Енергія на майданчику взагалі інша. Мені здається, що учасники поміж собою дуже дружні, всі розуміють, що вони — люди, які вже чогось досягли, і між ними зовсім інші зв’язки.

Оля: Чекайте з нетерпінням виходу кожного випуску, тому що все буде новим та абсолютно інакшим!

Смак дитинства

Вже промайнули зимові свята. Як їх проводили? Чи були у вас якісь особливі оригінальні страви на святковому столі?

Ектор: Цього разу ми з мамою були у Туреччині, а саме відвідали Стамбул на Новий рік, тому нам не вдалося разом готувати. Повечеряли в ресторані традиційної турецької кухні. Моїй мамі дуже сподобалося, бо для неї це був новий досвід. Якщо говорити загалом, то так, звісно, на різдвяні свята ми готуємо традиційні колумбійські страви з індичкою, різні тама лес, і, до речі, у Колумбії існує місцева версія салату олів’є. Алкоголь ми не вживаємо.

Вова: Зимові свята минули, і ми їх проводили… на роботі. (Усміхається). Річ у тому, що на зйомках немає ні канікул, ні довгих вихідних. У мене був вихідний першого і трішечки другого. Насправді особливі страви — це для мене домашні, тому що я рідко їм щось подібне. На жаль, нема часу багато бачитись з мамою, з родиною. На свята у мене активний знімальний графік. Тому для мене шуба, олів’є, запечена качка, домашній сметанник, медівник — це святкові сімейні страви на Новий рік. У мене нічого іншого не буває. І мені це подобається, адже я разом зі стравами занурююсь у дитинство. У час, коли я був маленьким і навіть не діставав до телевізора. (Усміхається).

Оля: Я, як і Вова, зимові свята провела на майданчику. Новорічну ніч зустрічала разом з батьками, племінниками, похресницею Вірунечкою у мене вдома. Рідко коли ми можемо так зібратися. Найголовнішим для мене була сімейна атмосфера та любов. Особливим стало те, що не було домашніх страв. Ні олів’є, ні шуби. Не було часу на готування. Буле все дуже легке і швидке: салатики, брускети на мангалі, стейк. Сподобалась така концепція, адже мої батьки свої 60 років їдять на свята шубу, олів’є, шпроти. Цього разу я запропонувала інше.

Екторе, а як святкують Різдво у вас на батьківщині? Чим пригощають гостей, які є цікаві традиції?

На свята ми зазвичай їмо тама лес — це страва, що нагадує голубці, але начинка загортається в бананове листя. Усередину кладеться кукурудзяне тісто, свинина або курятина, овочі, яйця. Це дуже смачна страва, яку готують до святкового столу у Латинській Америці. У нас часто бувають гості, і ми їх пригощаємо, зокрема, такою стравою, як «лечона». Це молоде поросятко, яке начиняють овочами та рисом, а потім запікають протягом 24 годин у спеціальній печі на дровах, щоб утворилась хрумка золотава скоринка. Якщо говорити про традиції, найулюбленіша для мене — це коли ми опівночі в новорічну ніч беремо до рук валізу й починаємо бігати з нею по району, щоб потім увесь рік подорожувати. (Усміхається). Через ковід не було можливості багато їздити світом, тому я сподіваюся, що таким чином нам вдасться це виправити.

Олю, ваша донечка Віра допомагала накривати на стіл і готувати святкові страви? Може у неї, як і у її матусі, теж є талант до кулінарії?

Насправді Віруня зараз рідко проявляє цікавість до готування й кулінарії, адже її пряма асоціація з цим — мамина робота, а значить — мама зайнята і її немає поряд. Тепер, коли вона вже стала більш свідома, ініціативи готування в неї немає. Вона більше просить погратися в ляльки, вийти на вулицю, тільки не проводити час на кухні, тому що це нас насправді розділяє. Те, ким вона стане, який у неї талант і мрія, побачимо в процесі. Вона дуже схильна до спорту, проте я її ні до чого не примушую. Побачимо.

Рік здобутків і надій

Чим для вас запам’ятався 2021 рік? Які особливі та важливі події відбулися у цей період у вашому житті?

Ектор: 2021-й видався особливим, зокрема тому, що нам довелося продовжувати звикати жити в умовах пандемії. Проте було й чимало роботи. Я зміг нарешті запустити свою лінійку десертів разом з компанією «Київський БКК». Я залишився задоволеним, бо тепер на ринку є три мої авторські торти, чізкейк і ще один торт — «Три молока». Також вийшла нова лінійка еклерів. Мої ресторани у 2021-му працювали краще, ніж у 2020-му. Також здобутком можна вважати зйомки нового проекту «МастерШеф. Битва сезонів». І ще в цьому році нарешті мама змогла завітати в Україну. Це був дуже насичений рік, сповнений кропіткої роботи й відповідних результатів. Також ми запустили бізнес у Канаді. Це виробництво заморожених продуктів для продажу у тамтешніх супермаркетах. А у перспективі й по всій Америці.

Вова: Я відкрив другий заклад, другий ресторан. Він уже fine dining і займає в мене дуже багато часу, але до цієї мрії я йшов декілька років, тому дуже задоволений. Третій рік поспіль я багато працюю. Ми разом з Олею, можна сказати, народили дитину — випустили книгу. Ви навіть не уявляєте, скільки енергії, сил і праці в неї вкладено. Взагалі ми закінчили рік на дружній і любовній ноті. У тому сенсі, що я розумію, що Ектор і Оля для мене настільки близькі друзі, близькі колеги. Вони — частина мого життя й дуже дорогі для мене люди.

Оля: Я створила, як на мене, класний якісний навчальний онлайн-продукт — свою академію. Ніколи не думала, що це буде так непросто й дорого, але так чудово. Я багато чого навчилася в процесі створення. Вдячна всім життєвим обставинам, які привели нас сюди разом.

Чи поставили вже якісь цілі на 2022 рік? Що у ваших планах?

Ектор: Мета на 2022-й… Найбільша ціль — спробувати нарешті трохи скинути оберти. Менше працювати й більше відпочивати. Бо 2021-й видався надзвичайно клопітким.

Вова: Я хочу привести життя й роботу до балансу. У моєму житті три останні роки я тільки працював. Всі мої думки — лише про роботу. Я настільки мрію вирушити до теплої країни, до Таїланду чи Домінікани. Хочу спробувати спеції, навчитися інших смаків, стажуватися за кордоном. Ми хочемо ще одну дитину, а можливо, і дві — це я про книги. Ми про них думаємо.
Також мені треба звернути увагу на особисте життя. Хоча розумію, що з таким графіком немає часу. Я приходжу додому о 23:00-23:30, встаю о 7-й ранку. І так сім місяців без вихідних. Жодна людина такого не витримає. У мене навіть рослини не виживають, я не можу тваринку завести… Хай у новому році буде щастя всім! Ми бажаємо його і вам, і собі.

Оля: Я хочу привести до ладу особисте життя, бо завжди відкладаю на потім. Є багато амбітних цілей, зокрема — відкриття власного ресторану.

Про «Битву сезонів»

11 сезонів поспіль «МастерШеф» змінює культуру харчування українців та відкриває нові імена у світі української кулінарії. Проект давно став головним майданчиком країни, на якому аматори та професіонали можуть заявити про себе, поборотися за звання найкращого шефа та пройти навчання у найкращих кулінарів світу. І хоча в кожному сезоні переможцем міг стати лише один, багато учасників переконані, що саме вони були гідні цього звання. Двадцятка найяскравіших і найталановитіших зірок проекту повернеться на кухню «МастерШефа» по реванш і схрестить ножі в грандіозній битві за кулінарну першість. Серед учасників — переможець сьомого сезону Пава, який запам’ятався не лише оригінальними стравами, а й коронним «курлик». Паша Серветник, переможець першого сезону «МастерШеф. Професіонали», повертається у всеозброєнні, адже він направив свій приз на стажування по всьому світі, навчався в Азії та Європі. Фіналістка п’ятого сезону Катерина Велика, яка програла в фіналі Євгенові Клопотенку, має намір довести, що вона справді велика у світі кулінарії. Повернеться й незабутня кокетка Наталка Петрик — чи зможе вона тепер спокусити суддів своїми кулінарними шедеврами? На перемогу в «Битві сезонів» націлені й кулінари-аматори з «МастерШеф-11» Серафим Дерега та Саша Кривець, а також фіналіст «МастерШеф. Професіонали — 2», талановитий кулінар з оригінальним поглядом на їжу, продукти, техніки та смаки Олександр Цвігун та інші.
Дивіться «МастерШеф. Битва сезонів» щосуботи о 19:00 на СТБ.

Рубрики: Інтерв'ю ТБ

Залиште ваш коментар