Овен

Скористайтеся даром переконання для того, щоб залучити оточуючих до вирішення своїх завдань. Ви зможете проявити себе цього тижня як висококваліфікований спеціаліст, підвищивши цим свій авторитет.

Телець

Старанно плануйте свої справи, не розраховуєте на везіння. Тоді ви зможете досягти значних результатів. Можлива деяка натягнутість у стосунках із близькими. Намагайтеся не провокувати конфлікти.

Близнюки

Творчий підхід до справи може спричинити схвалення начальства. Але не варто приймати поспішних рішень, щоб не виправляти потім допущені помилки. Найближчими днями ваша допомога знадобиться друзям.

Рак

Колективні інтереси швидше за все вийдуть на перший план, відтіснивши особисті проблеми. Сприятливий час для відряджень та поїздок, які дозволять зміцнити матеріальне становище та досягти успіху у справах.

Лев

Не допускайте думки про те, що весь світ проти вас. Залишайтеся доброзичливими — це відчинить перед вами будь-які двері. А ось спроби тиснути на оточуючих можуть завершитись вашою ізоляцією від суспільства.

Діва

Настав час зайнятися особистими справами. У вас буде достатньо рішучості, сил та терпіння для цього. Остерігайтеся ставити в основу лише власні інтереси — будьте готові до діалогу і компромісу.

Терези

Вам настають гарячі дні. Ви будете буквально незамінні на роботі. Продовжуйте розкривати свій творчий потенціал — це зміцнить ваш авторитет, а можливо, і дозволить зайняти вищу позицію.

Скорпіон

Будьте відкриті для нових пропозицій, і вони посипляться на вас як із рогу достатку. Логіка та розрахунок навряд чи зараз призведуть до бажаних результатів у професійній сфері, більше покладайтеся на інтуїцію.

Стрілець

Ви відчуєте приплив життєвих сил, що відзначать і оточуючі. Не забаряться з’явитися нові ідеї для творчого самовираження. Тиждень обіцяє бути насиченим чудовими подіями, цікавими знайомствами.

Козеріг

Можливо, цього тижня вам варто розраховувати тільки на свої сили. Постарайтеся приділити належну увагу дрібницях, тому що вони можуть відіграти вирішальну роль у важливій для вас справі.

Водолій

Усю свою енергію направте на рішення однієї справи, що має першорядну важливість. Якщо будете розпорошуватися, ризикуєте ніде до ладу не встигнути. Тримайте емоції у вузді — вони погані порадники у прийнятті рішень.

Риби

Наступний тиждень — сприятливий час для здійснення амбітних ділових планів. Через збільшення обсягу роботи можлива деяка дратівливість. Будьте вдвічі акуратними, зібраними та уважними.

Рубрики: Гороскоп

Залиште ваш коментар