Вже у неділю, 6 лютого, о 18.40 на СТБ відбудеться прем’єра мейковер-шоу «Щасливі за сім днів». Надія Матвєєва, разом з Андрієм Жельветро та Мариною Боржемською, допоможуть героїням змінити життя на краще. Напередодні прем’єри Надія Матвєєва розповіла, чому глядачам варто дивитися цей проєкт.

Щотижня експерти працюватимуть з однією з героїнь. Вони допоможуть учасницям проєкту змінити ставлення до себе, щоб через сім днів у дзеркалі вона побачила ту, якою завжди мріяла стати. Команда проєкту також займеться сім’єю героїні, адже будь-які зміни принесуть стабільний результат лише в поєднанні з прийняттям та щирою підтримкою близьких.

Надія Матвєєва розповіла, що її вразило у роботі над мейковером.

«Історії героїнь – це історія кожної нашої глядачки. Тобто обов’язково знайдеться жінка, яка була в таких самих обставинах, яка почувається так само, яка так само потребує допомоги. Це проєкт, який повною мірою дає можливість жінці змінити життя. Не лише зовнішність та тіло, але й психологічний стан. Все разом.

Кожна історія унікальна і чіпляє до глибини серця, до глибини душі. Вони складаються у мозаїку, в якій мені подобається одне ― наприкінці, на фіналі, ми бачимо щасливу жінку», ― розповіла Надія.

Крім того, телеведуча зауважила, що глядачам варто подивитися проєкт ще з кількох причин:

«Перша причина ― це можливість упізнати свої проблеми в історії іншої людини і, таким чином, допомогти собі. Друга причина ― це насолоджуватися процесом і слідкувати за жінкою, яка стає щасливою. І третя причина ― це вкотре переконатися у проєкті “Щасливі за сім днів”, що з нами все буде добре».

Дивіться мейковер-шоу «Щасливі за сім днів» з 6 лютого, щонеділі, о 18:40 на СТБ!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар