«Супербабуся» на СТБ повертається! Вже сьогодні о 19:05 глядачі познайомляться з новими героїнями реаліті. Якими правилами виховання дітей та життєвими цінностями вони здивують?

У другому сезоні на глядачів чекає ще більше яскравих героїнь! Як і раніше, щотижня нова четвірка бабусь боротиметься за перемогу. Учасниці вирушать у гості одна до одної, а потім – виставлять оцінки суперницям у трьох категоріях: виховання дітей, хазяйновитість та самореалізація. У фіналі тижня свою оцінку поставить ведучий програми Дмитро Карпачов. Учасниця, яка набере найбільшу кількість балів, отримає звання «супербабуся». Героїні реаліті зруйнують стереотипи і покажуть, за якими правилами живуть сучасні бабусі. Їм точно є чим здивувати!

У перших прем’єрних епізодах глядачі познайомляться з бабусями із сонячної Одеси. У понеділок учасниці реаліті вирушать у гості до фешн-бабусі Анни. Героїня разом із чоловіком виховала трьох дітей, а зараз дбає про двох онуків. Аня встигає займатися моделінгом, дизайном, приділяти час сім’ї та дому! Чи все так ідеально в житті героїні? Готові перевірити суперниці.

Далі героїні вирушать у гості до Світлани – бабусі без вихідних. Діти Світлани багато працюють, тому основний час з онуками проводить саме вона. Головним правилом виховання бабуся називає дисципліну. У їхньому будинку є чіткий режим, графік і навіть покарання. Чи зберігається при цьому близькість між членами сім’ї?

У гості також запросить пенсіонерка Людмила. Героїня живе з молодшим сином та його сім’єю, і всю себе присвячує дітям. Вона переконана, що достатньо жити для себе, краще приділити весь вільний час онукам. Головним правилом виховання для бабусі є… кохання! З онуками Людмила може і посекретничати, і погратись, і повчитися. Чи варто так самовіддано ставитися до себе? Прокоментує Дмитро Карпачов.

Останньою у гості запросить дружина капітана Наталя. Героїня вважає, що саме вона ідеальна бабуся. Наталя любить балувати своїх онуків і практично все їм дозволяє. Бабуся переконана, що онуки в гостях мають саме відпочивати. Чи підтримають її суперниці? А також хто отримає заповітну перемогу? Стане відомо в ефірі.

Дивіться з понеділка до четверга, о 19:05 на СТБ!

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар