Вже у неділю, 6 лютого, о 18.40 на СТБ відбудеться прем’єра мейковер-шоу «Щасливі за сім днів». Надія Матвєєва, разом з Андрієм Жельветро та Мариною Боржемською, допоможуть героїням змінити життя на краще. Напередодні прем’єри Андрій Жельветро розповів, в чому унікальність цього проєкту.

Щотижня експерти працюватимуть з однією з героїнь. Вони допоможуть учасницям проєкту змінити ставлення до себе, щоб через сім днів у дзеркалі вона побачила ту, якою завжди мріяла стати. Команда проєкту також займеться сім’єю героїні, адже будь-які зміни принесуть стабільний результат лише в поєднанні з прийняттям та щирою підтримкою близьких.

Андрій Жельветро зазначив, що проєкт буде дуже корисним і для глядачів!

«Я впевнений, що фішка нашого проєкту в тому, що ми не просто показуємо і оголюємо іноді трагічність долі якоїсь людини, але ми показуємо шляхи вирішення, конкретні способи і методи, які глядачі можуть застосовувати у своєму житті, для того, щоб упоратися з власними проблемами», ― розповідає Андрій.

Ведучий також зазначив, що глядачам варто подивитися мейковер-шоу ще з кількох причин:

«Перша причина, чому треба дивитися наш проєкт, ― це практичність. Ви побачите, що можна зробити з будь-якою проблемою, яка є у вашому житті. Тому що нерозв’язних проблем немає, і ми це доводимо. Друга причина ― це унікальність. Подібного проєкту ― настільки реалістичного, динамічного, настільки відвертого ― на нашому телебаченні немає. І третя, скромно скажу, це унікальний склад експертів: Надя Матвєєва, Марина Боржемська і я».

В ефірі експерти поділяться цінними порадами, які стануть у нагоді кожній глядачці та відкриють їй свій шлях до щастя!

Дивіться мейковер-шоу «Щасливі за сім днів» з 6 лютого, щонеділі, о 18:40 на СТБ!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар