Актриса та ведуча «Твій день» на 1+1 у п‘ятницю під час вистави «Поїзд «Одеса-мама», де виконує одну з головних ролей, раптово впала на сцені. І у ЗМІ з’явилися новини про втрату свідомості знаменитості. Це неабияк розхвилювало колег, телеглядачів і численних прихильників. І нарешті у неділю Руслана Писанка перервала мовчання, зробила пост на офіційній сторінці у Фейсбук і показала фото з лікарняної палати.

«На поклоні на нашій виставі ми з акторами танцюємо коротенький танець. Я роблю рухи на підборах і, мабуть, на цей раз вчасно не зманеврувала. Можливо, через те, що у залі театру було холодно,  і м‘язи виявилися нерозігріті. А можливо, — просто невдало оступилася. І впала до долу», — розповіла телезірка.

Пояснила чому стільки часу не відповідала — піднялася висока температура від стресу.

Наразі Руслана чекає фінального рішення лікарів: «Змушена константувати діагноз — у мене перелам ноги зі зміщенням. На жаль, без операції не минеться. Ситуація сталася напередодні у пятницю ввечері, — тож всі спеціалісти для цієї відповідальної справи — будуть лише у понеділок. І завтра здам необхідні для цього аналізи. Тоді ж очікуємо разом з чоловіком — він поруч зі мною — на консиліум та остаточне рішення щодо операції», — зазначила Руслана.

 

Прихильники Руслани сколихнули соцмережі та писали слова підтримки: «Швидкого одужання без наслідків», «Русланочка, ти всіх лікувала та допомагала. Тепер направ свою енергію на себе».

Підтримали колегу і телезірки та актори: Юрій Горбунов, Олеся Жураківська, Ольга Сумська, Борис Барський, продюсер шоу «Твій день» Єгор Гордєєв та інші.

«Все буде добре!», — написала Сумська. «Одужуй, Руся!», — побажав Горбунов. «Найшвидшого одужання», — написав Віктор Андрієнко.

 

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар