У неділю, о 18:40 на СТБ, відбулась довгоочікувана прем’єра унікального мейковеру власної розробки СТБ «Щасливі за сім днів». Проєкт грандіозних перевтілень допоміг 36-річній Ользі з Київщини лише за сім днів кардинально змінити своє життя.

Героїнею прем’єрного випуску стала 36-річна Ольга, яка вже давно втратила віру в себе. Учасниця проєкту 17 років у шлюбі та разом із чоловіком виховує двох дочок. Колись їхню сім’ю можна було назвати щасливою, але все кардинально змінилося. Чоловік зрадив дівчині з вихователькою дитячого садка, який відвідувала їхня молодша дочка. Після того, як Оля дізналася гірку правду, вона зламалася внутрішньо і зовсім перестала собі подобатися. Крім того, дівчина перестала вірити чоловіку, хоч і пробачила його.

Надія Матвєєва вирушила до будинку Ольги, що познайомиться з її сім’єю ближче, а також забрати її на проєкт. Після цього героїня зустрілася з усіма трьома експертами. Дівчина зізналася, що хоче змінитись, бо не подобається собі. Її турбувала зайва вага та почуття після зради чоловіка.

Наступного дня Марина Боржемська запросила Ольгу на прогулянку, і вони обговорили питання підвищення самооцінки. Експертка порадила частіше спілкуватися з іншими людьми, в тому числі чоловіками, і навіть дозволяти собі невеликий флірт. Щоб втілити це в життя, Марина підготувала Ользі сюрприз — танцювальне тренування на вулиці. Дівчина прекрасно впоралася з цим, і в неї вперше за довгий час з’явився блиск в очах. Потім на героїню чекала робота з психологом Андрієм Жельветро. Він запропонував їй пройти головними етапами життя за допомогою клубка. Першим пунктом було дитинство Ольги. Виявилося, що її батьки давно розлучилися, і це впливає на неї і зараз. А також це шкодить і донькам Ольги, адже вона накладає на них свій відбиток. Андрій показав героїні, наскільки важливо їй повернути свою жіночність і попрощатися з минулим. І дівчина почала свій шлях до цього.

Чоловік Ольги зазначив, що хоче зберегти сім’ю і був готовий підтвердити це тестом на поліграфі. Результати тесту Ольга дивилася в компанії Надії Матвєєвої. Дівчина мала виплеснути негативні емоції шляхом розбивання тарілок. Детектор показав, що Віталій шкодував про одруження з Ольгою і зрадив їй через те, що вона перестала його приваблювати як жінка. В Ольги це викликало сильні емоції та сльози. Та водночас поліграф підтвердив, що чоловік хоче залишитися в сім’ї і навіть готовий віддати за дружину життя. Після гіркої правди Надія запропонувала Ользі реставрувати одну з тарілок і прикрасити її золотом. Це стало символом того, що все в житті можна виправити і тріщини — це наш досвід.

Надія також познайомила Ольгу з парою, яка пережила зраду в подружньому житті і залишилася разом. Нею виявилися… Ольга Сумська та Віталій Борисюк. Вони поділилися з героїнею, що пережили подібну ситуацію і навіть хотіли розлучитися, але все-таки не стали цього робити. Зіркова пара порадила героїні зберегти шлюб і повернути романтику в стосунки, а також не звертати уваги на думку інших.

Також на Ольгу чекало зовнішнє перевтілення. Вона вирушила до косметолога і на шопінг.

Фінал програми проходив у рідному місті Ольги — Фастові. Там зібралися всі її друзі та рідні. Поява Ольги викликала справжній фурор та сльози щастя. А чоловік підготував для неї відеозвернення, в якому публічно вибачився перед дружиною за зраду і сказав, що хоче зберегти сім’ю.

Не пропустіть випуски мейковеру «Щасливі за сім днів» щонеділі, о 18:40 на СТБ!

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар