Ведучий масштабного розважального шоу «Ігри талантів», прем’єра якого відбудеться у суботу, 26 лютого, о 21:00 на каналі «Україна», DZIDZIO розповів, чи святкує День закоханих, і пригадав неймовірно милу історію, пов’язану з цією датою.

Мегапопулярний DZIDZIO зізнається – незважаючи на те, що День святого Валентина вважає модною традицією останніх років, завжди намагався притримуватись цієї дати і зробити гарний подарунок особливій дівчині.

«Ще в шкільні часи, пам’ятаю, одній дівчині подарував жувальну гумку «Love is…». Її тоді було нелегко знайти, але були знайомі, які з Польщі привозили такі речі. А мені у відповідь передали анкету, де 17-м питанням було: «Кого ти любиш?» Я написав, а потім натер іншою гумкою листок, щоб пахло», – розповів ведучий каналу «Україна» DZIDZIO.

За словами артиста, момент, коли він передавав назад ту анкету, був дуже хвилюючим і закарбувався в пам’яті на все життя:

«Потім ще місяць натхненно літав над землею – не ходив, а парив до школи! Просто неймовірно, адже це те, що людину надихає і окриляє – любов! Хочу побажати, щоб кожен підходив до будь-якої справи саме з такими почуттями», – поділився DZIDZIO за лаштунками шоу «Ігри талантів».

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар