14 лютого о 19:00 в ефір повертається легендарне гумористичне шоу «Розсміши коміка» від Студії «Квартал 95». Прем’єра відбудеться на телеканалі ТЕТ. Оцінювати учасників будуть гумористи та актори Студії «Квартал 95» Євген Кошовий та Юрій Ткач. Ведучим проекту став співак Володимир Дантес. Кожен учасник буде боротися за приз у 50 тис. грн.

«Мені було дуже круто у ролі ведучого «Розсміши коміка», але я не очікував, що доведеться так багато говорити та сміятися. Після першого знімального дня у мене була крепатура щік! В іноді все настільки смішно, що я навіть плакав», — коментує новий ведучий «Розсміши коміка» Володимир Дантес.

Хоча Володимир не приховує, що йому було дуже неочікувано отримати запрошення вести проєкт – він раніше не бачив себе у цій ролі. Але у той час, було неймовірно приємно та він одразу відчув величезну відповідальність.

«Я ж на стороні тих людей, які намагаються розсмішити досвідчених коміків. Мені потрібно уважно слідкувати за Юрою та Женею, та до того ж, розпоряджатися чужими грошима, що, звичайно, приємно», — посміхається Володимир.

На зйомку «Розсміши коміка» з’їхалися учасники не тільки з усієї України, але і з усього світу: Казахстан, Польща, Австрія, Нідерланди, Молдова, Чехія, Республіка Білорусь. Глядачі побачать стендаперів, учасників «Ліги Сміху», учасників Європейського стендапу та навіть одного Народного артиста України. Наймолодшому стендаперу – 16 років. А найдорослішій – 54 роки. Будуть і зіркові учасники, які здивують як коміків, так і глядачів. На кастинг нового сезону прийшло приблизно 400 людей, а у зйомці взяли участь 100 людей.

Не пропустіть прем’єрний випуск легендарного проєкту «Розсміши коміка» вже 14 лютого о 19:00 на телеканалі ТЕТ.

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар