Вже скоро глядачі 1+1 побачать прем’єру третього сезону комедійного серіалу «СидОренки-СидорЕнки. Ферма розбрату».  У продовженні історії  роль зіграє одна з найвідоміших комедійний акторок в Україні – Віталіна Біблів.  

«Я вже давно не грала таких романтичних героїнь і я кайфувала на зйомках. Моя героїня мені дуже «зайшла» і я сподіваюсь, що Ніна продовжить своє життя у цій історії… Моя Ніна, як троянда — романтична, але  бойова, з «колючками» трошки. А з Толіком у них будуть справжні «сусідські війни», — розповіла  Віталіна Біблів.

Акторка також додала, що у житті вона кардинально інша, ніж її звикли сприймати глядачі  на сцені в театрі та у кіно. Та  щиро зізналася, що її справжню знають не більше п’яти людей із оточення. Крім того Віталіна поділися цікавим фактом, що абсолютно не вміє поводитися у житті, як це часто роблять її героїні.

«Мені б дуже хотілося вміти торгуватися на базарі як моя героїня — Віта Ігорівна. Вона робить  це  феєрично, а Віталіна Біблів – скільки скажуть, скільки й заплатить. Навіть якщо воно насправді коштує три гривні, а мені кажуть 23!  Кокетувати, загравати з чоловіками на сцені – легко! А в житті я так  просто не вмію», — сказала акторка.

Віталіна Біблів також відверто відповіла, як ставиться до того, що її затверджують здебільшого на характерні ролі, жінок  значно старшого за її  вік та розповіла про роль її мрії.

«Коли мене в 36 років запросили зіграти жінку років 55-ти, онучці якої 12 років я не хотіла, от чесно!  Але мене підбадьорило, що в Україні багато актрис цього віку, а характерних – мало. Так все і почалося. Але я  дуже хочу зіграти спокусницю, таку, знаєте, «тигрицю». Дуже хочеться вийти із зони комфорту і показати, що я можу бути і такою теж», — додала Віталіна Біблів.

Стежте за новинами 1+1 та не пропустіть прем’єру нового україномовного  серіалу «СидОренки-СидорЕнки. Ферма розбрату» вже скоро тільки на 1+1 .

 

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар