Молодий співак та переможець «Голосу країни-11» LAZANOVSKYI|RIDNYI (Сергій Лазановський)  презентував новий романтичний трек «Не мовчи». Це пісня-маніфест, яка закликає не приховувати власних почуттів і завжди відкриватися людині, яку ти любиш, адже своїм мовчанням можна зробити боляче. 

«Історія пісні «Не мовчи» полягає в тому, що іноді, не сказавши важливих слів, ми дуже довго катуємо себе думками в порожніх кімнатах. Тому потрібно говорити коханим важливі слова. Адже правда завжди краща за солодку брехню. Зізнаюсь, що це моя особиста історія. Проте вона має не такий приємний кінець, як у героїв нашої пісні. Свого часу я просто зник, нічого не пояснивши другій половинці. Тоді в мене грав юнацький максималізм, що я нічого не маю пояснювати. Сьогодні мені доволі соромно за такий вчинок. Але час назад не повернеш, тому я можу вибачатися своєю творчістю», — прокоментував виконавець.

Окрім того, до своєї нової пісні LAZANOVSKYI|RIDNYI підготував dance video. В ньому Сергій показав себе вперше в новому амплуа танцівника. Співак вирішив надати перевагу pop-choreo (суміш декількох стилів) і хотів показати, як можна рухами передати почуття людини. Адже деколи бувають такі моменти, коли емоції, тіло, погляд, очі та рухи скажуть за тебе.

Також Сергій не приховує: мріє потрапити у проєкт «Танці з зірками» та відкритися для глядача по-новому

«Я з дитинства мрію потрапити на цей танцювальний проєкт. Це відео трохи продемонструвало мої танцювальні здібності, але впевнений, що я можу більше», — зазначив LAZANOVSKYI|RIDNYI.

https://band.link/lLsNA

LAZANOVSKYI|RIDNYI (Сергій Лазановський)  — молодий український співак, переможець «Голосу країни-11» у команді DOROFEEVA.Наразі активно займається власною творчістю, підтримуючи український ринок та випускаючи треки виключно українською мовою. Окрім того, активно просуває сторінку у TikTok, публікуючи не тільки музичний контент, але і гумористичні відео на різні актуальні у суспільстві теми. Наразі блог артиста налічує понад 86 тисяч підписників

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар