Ведуча ТСН.Ранок на 1+1 Марічка Падалко до Дня закоханих, що святкується 14 лютого, поділилась зворушливим фото з чоловіком, Єгором Соболєвим. На світлині телезірка та її коханий посміхаються та дивляться на доньку, 11-річну Катю, яка показує сердечко.

“Love is … ❤️”, — підписала фото Марічка.

Днями телеведуча поділилась з підписниками як вони з чоловіком проводять вихідні разом — на товариському футбольному матчі, вболіваючи за сина, 14-річного Михайла:

“Життя на контрастах. Відволіклися, повболівали, три години нічого не читали, life as usual. В суботу — в Єгора день, присвячений тренуванню в Теробороні. І так виглядають тепер всі вихідні. Людина, кажуть, до всього звикає. Тому захоплююся всіма, хто зберігає спокій і не панікує”

Влітку 2021 Єгор приєднався до київської територіальної оборони, яка формується як частина Збройних сил України. Марічка підтримує чоловіка в цьому рішенні та пишається ним.

“Зізнаємось один одному в коханні щодня, у кожній смс. Ми дуже цінуємо зараз час разом, бо живемо в тривожному очікуванні. Цими днями він проходить комісію у військоматі та можливо його на місяць відправлять на навчання на Полігон. Друзі, хочу закликати вас, довіряйте лише авторитетним джерелам і будьте готові до усіх варіантів розвитку подій. Дивіться ТСН щодня”, — поділилась Марічка Падалко.

Нагадаємо, що Марічка Падалко вже понад 15 років живе у щасливому шлюбі з Єгором Соболєвим, з яким виховують трьох дітей: 14-річного Михайла, 13-річну Марію та 11-річну Катерину.

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар